Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztatok már ilyen naiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már ilyen naiv pasival?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom,nem hiszem el, az a helyzet,hogy egyáltalán nem jön be, és próbáltam már lekoptatni mindenféle jelzésekkel,de nem sikerült. Komolyan szerintem észre se veszi,h nem jön be nekem,mintha egy másik világban élne,de komolyan,miután "lekoptattam",pár nappal később boldogan jött oda hozzám,és tényleg olyan őszinte mosollyal,mintha mi sem történt volna,szerintem tényleg azt hiszi,h kedvelem. Mert még mindig csillognak a szemei ha rám néz. Mondjuk elég elfoglalt ember,és folyton rohan,így lehet észre sem veszi,h hiába udvarolgat,nálam nincs esélye. Tuti ,h szeret,jaaj, és ráadásul azt hiszi,h ez kölcsönös,mert tényleg azzal a boldog naivitással jön mindig oda hozzám beszélgetni.

Most mi csináljak vele? Valaki segítsen? Esetleg volt valakinek hasonló helyzete? Hogyan oldotta meg?



2012. febr. 13. 15:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"utolsó! neked ez bevállt?" - nekem nem hiszem, hogy beválna ugyanis fiú vagyok. Csak elgondolkodtam és én lehet, hogy ezzel próbálkoznék. Mégsem olyan mintha megmondanád neki, hogy "bocsi de van barátom, nem szeretném ha közelednél és félreértés lenne belőle", viszont tisztában lesz vele ugyanúgy.


Egyébként tényleg, nem lehet hogy egyszerűen csak kedves? Elég lehet az is ha akkor koptatod le ha egyértelműbb lesz a szándéka, azaz elhív sétálni vagy bármi más közös programra, esetleg másképp célozgat (bók ilyesmi).

2012. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szánalmas, hogy valakinek az a gondja, hogy tetszik egy másik embernek. (ezrek adnának meg bármit, hogy hasonlót átéljenek.)

Szánalmas, hogy valakinek a kedvessége mellett esetleges szándékot vélsz felfedezni. (értem én, hogy magadal vagy elfogalalva - és ahogy kinéz, az egész életedben ezt fogod tenni - de mi lenne, ha egy napra, csak egy napra félretennéd kicsi egódat és mindenkivel kedves próbálnál lenni függetlenül a kinézetüktől?)

Szánalmas, hogy valami taknyos idefirkál és eleve hazugságot tanácsol. (te nem fiú vagy, hanem boozi!)

Szánalmas, hogy elelve itt kérdezed ezt meg, persze lehet, hogy fóton laksz, akkor viszont megértem. (nincsenek szüleid, akivel ezeket megbeszéld?)


Pár értelmes tanács már elhangzott... kövesd őket.

Légy őszinte, próbálj meg kedves lenni... nem azért, mert helyes, hanem hogy jó ember légy.

Akinek épp' elmondani fogod, hogy nem tetszik neked, nem fog jól esni, de gondolj bele, mennyivel emberibb, ha emberként utasítod el.

És mi van, ha ő pusztán kedves és nem is akar semmit? (azt értem, hogy az egód összeroskadna, mert az nem fordulhat elő, hogy téged valaki ne akarjon... no de mi van, ha mégis?)

- megkönnyebbülhetsz, mert nem okozol neki fájdalmat,

- nevettek egyet,

- elmondhatod neki, hogy félreértetted kedvességét és ebből talán ő is profitál... legközelebb nem lesz kedves. :)


kb.

Kicsit mosolygok, csaponganak a gondolataim - ezért elnézést. :)

2014. jún. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igaz lány de volt ennél durvább is.Jártunk megbeszéltünk 1. hét szombaton 3.hét szombatra egy közös programot de 2. hét szombaton szakitottam vele végig hallgatta, a szövegem majd ártatlanul megkérdezte, hogy akkor hogy lessz a 3adik hétre tervezett program mikor találkozunk mikor indulunk, mondtam hogy az elmarad ...3nap mulva hivott találkozzunk és ugy folytatta mintha nem szakitottam volna vele.
2016. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!