Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztatok már ilyen naiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már ilyen naiv pasival?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom,nem hiszem el, az a helyzet,hogy egyáltalán nem jön be, és próbáltam már lekoptatni mindenféle jelzésekkel,de nem sikerült. Komolyan szerintem észre se veszi,h nem jön be nekem,mintha egy másik világban élne,de komolyan,miután "lekoptattam",pár nappal később boldogan jött oda hozzám,és tényleg olyan őszinte mosollyal,mintha mi sem történt volna,szerintem tényleg azt hiszi,h kedvelem. Mert még mindig csillognak a szemei ha rám néz. Mondjuk elég elfoglalt ember,és folyton rohan,így lehet észre sem veszi,h hiába udvarolgat,nálam nincs esélye. Tuti ,h szeret,jaaj, és ráadásul azt hiszi,h ez kölcsönös,mert tényleg azzal a boldog naivitással jön mindig oda hozzám beszélgetni.

Most mi csináljak vele? Valaki segítsen? Esetleg volt valakinek hasonló helyzete? Hogyan oldotta meg?



2012. febr. 13. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A mindenféle jelzésekbe benne volt a verbális kommunikáció is?

Tehát megmondtad neki konkrétan,h ne próbálkozzon?

2012. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Őszinteség.

Mondd meg neki egyenesen, hogy ne haragudjon, de nem szeretnél tőle semmit. Ennyi.


Mindenféle süket maszlaggal traktálod ahelyett, hogy egyenes lennél, és akkor fel vagy háborodva, hogy "nem kopik le".

2012. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jól van,d mi van ,ha mégis félreértem,és kiderül,h nem is érez irántam semmit,vagy letagadja, aztán majd én kerülök kínos helyzetbe
2012. febr. 13. 15:30
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen kitartó udvarlóm. Én egyszerűen elutasítom minden meghívását, ha beszélgetünk én nem kérdezgetek róla semmit, ha ő kérdez, mindig ilyesmiket válaszolok: ,,Még nem tudom./ Aha.../ Igen./ Nem. :/", elég unottan viselkedek vele mindig.
2012. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki kerek perec, h nem néz ki elég jól, semmi esélye nálad! Ez a 4. válaszolóra is vonatkozik.
2012. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Most akkor erez irantad valamit vagy nem????

Eloszor ezt kene megtudni! Vagy lehet hogy te vagy inkabb naiv es nem tudod minek venni a kozeledeset?

2012. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem,egyáltalán miért próbálkozik, én soha nem írtam még rá fb-n,soha sem mentem oda hozzá,soha nem kértem segítséget tőle. Így nem is tartozom neki semmivel. Először is ő keresett meg valami mondvacsinált sulis indokkal,hogy nem érti valameliyk házit,és hogy vegyem át vele,mert hogy én miylen okos vagyok. Azt még meg is tettem neki,de sejtettem,h többet akar. Utána meg folyton keresett,de most komolyan mondjam meg neki?
2012. febr. 13. 15:55
 8/13 anonim ***** válasza:
Milyen jelzésekkel próbáltad lekoptatni? Mi lenne ha inkább beszélnél vele? Vagy csak említsd meg, hogy van barátod. Nem kell így kimondani, várj segítek: "Képzeld a múltkor itt meg itt voltunk a barátommal, nagyon jó volt. Te jártál már arra?" Te vagy a nő, tudnod kéne mellébeszélni. :P
2012. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
utolsó! neked ez bevállt?
2012. febr. 13. 18:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyszerűen csak kedves veled? Egy csomó ember van, akivel kedves vagyok, de nem akarok tőlük semmit! Ha nem közeledik, miért akarod lekoptatni?
2012. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!