Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok?! Mikor az első randito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok?! Mikor az első randitok volt egy pasival, amikor elősször találkoztatok vele, mennyi idő kelett, hogy kialakuljon a pasi iránt valami érzelem?

Figyelt kérdés
Írt Emailt egy pasi, hogy szivesen megismerne közelebbről. Ma találkoztunk elősször, én bejövök neki nagyon, sztem helyes fiú, de így most még nincs érzelem iránta. Ha többet találkozunk kialakulhat bennem iránta bármi is, akár szerelem? Veletek ez, hogy volt?
2009. aug. 29. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Mikor én előszőr találkoztam a barátommal, már 5 perc után nagyon erős volt a vonzalom, a mosolya a nézése mindene megfogott, nagyon sokat beszélgettünk, majd búcsúzáskor megcsókolt hosszan és finoman, magához is ölelt...már akkor éreztem, hogy ebből szerelem lesz.. és tudod már 9 hónapja ugyanúgy lángolunk egymás iránt mint az első randin :)

sok sikert!

2009. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha neked is tetszik és ő is neked akkor simán kialaulhat bármi.
2009. aug. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor először találkoztunk, volt egy kis vonzódás, a szemei nagyon megfogtak, tetszett, hogy olyan férfias, és ez egyre jobban erősödött, alig 3-4 találkozás után szerelmes lettem. :)
2009. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát amikor mi egymásra néztünk, én már tudtam hogy ő kell nekem, tipik kék szem, szőke haj. Aztán jól be is fürödtem vele :D aztán a mostani párommal amikor megismerkedtem kb utáltam és most 2 éve együtt élünk :) szval sztem nem fontos h elsőre elvakulj :)
2009. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én amikor elsőnek belenéztem a szemébe :) De mivel mi discoban ismerkedtünk meg, nem jósoltam neki nagy jövőt, de tévedtem...azóta is együtt vagyunk, és remélem még nagyon sokáig. De én is többször próbáltam már ezeket a fajta randikat, hogy ír egy e-mailt, vagy msn-re felvesz és találkozzunk, de sosem lett belőle semmi. Persze ezt nem azt jelenti hogy neked sem lehet =) Sok szerencsét
2009. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szemkontaktustól kezdve úgy 2mp.:) kiment az erő a lábamból. és nemsoká öt éve lesz, h együtt vagyunk.
2012. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fél óra múlva úgy éreztem, ezer éve ismerem és bármiről képes lettem volna beszélgetni vele.
2014. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!