Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok ehhez velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez velem van a baj vagy ez normális?

Figyelt kérdés
4.5 éve vagyunk együtt a párommal kamasz szerelemként indult az egész.Én 15 ő 16 volt mikor össze jöttünk (most 20vagyok ő meg 21)gyakorlatilag együtt nőttünk föl nem mondom hogy könnyű volt de azóta is nagyon szeretjük egymást és egymással képzeljük el a hátralévő életünket is.A gondom az hogy úgy érzem megrekedtünk egy ponton.Csak hétvégente tudjuk látni egymást mert rengeteget kell tanulnia és messze is lakunk egymástól.Mivel fiatalok vagyunk még tovább nem nagyon tudunk lépni össze költőzésre vagy hasonlókra de én ezt egyre kevesebbnek érzem szeretnék már kicsit többet lenni vele és ebbe lassan beleőrülök hogy várunk a semmire.Miért vagyok ilyen elégedetlen miért nem tudok ennek örülni már?
2012. febr. 12. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hiányzik vagy most tulajdon képpen mi a baj?
2012. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az hogy nem tudok örülni annak hogy hetente látom több kéne már
2012. febr. 12. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled baj, ennyi idő után normális, hogy többre vágysz. Ezzel együtt sem tudunk eleget a szituról ahhoz, hogy véleményt alkossunk. Nem lehet vhogy megoldani, hogy mondjuk egy városban tanuljatok?
2012. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!