Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szandikához mit szóltok? Ez a...

Szandikához mit szóltok? Ez a nő vagy nem normális, vagy nagyon okos. De hogy jellemtelen, az biztos.

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább az első,nem normális,vagyis iszonyatosan buta
2011. márc. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Hát nekem nagyon tetszett! Béci irány haza:)
2011. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
22.16-os. Ezt nagy összegben nem fogadnám le.
2011. márc. 9. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is jellemtelen egy nő. Ő a legnagyobb napraforgó a villában, most élvezte, hogy mindenki a kegyeit kereste, és játssza az agyát, hogy folyamatosan körülötte forogjon az élet. Egy kis beütése biztos van, akár csak a gyógyszereket szedő és piáló idegbeteg barátnőjének, Évának. Amúgy remélem, hogy kint marad, és a következő egy Gigi-Éva párbaj lesz, ahol Gigi megy vissza, mert Éva piás kirohanásait, alkoholtól vörös és táskás szemeit és oroszlánsörényét már nagyon unom. :D
2011. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
utolsó nagyon el vagy tévedve ha azt hiszed a Rácz tesók legyőzhetetlenek, szerintem Szanda simán megszorongatja a Bécit, Éva pedig úgy kint hagyja a Gigikét mint a fene, csak figyeld.
2011. márc. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szandika tisztan latja ki fogja megnyerni a jatekot,igy nem latja ertelmet annak hogy tovabb kinlodjon bent.
2011. márc. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!