Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Anikó normális? Miért is...

VV Anikó normális? Miért is hisztérikázik?

Figyelt kérdés

Azért mert Oliver hűséges akar maradni a barátnőjéhez?

Meg hogy kapott 2 jelet szerintem mondjuk teljesen jogosan?

Hisztis pcsa.


2011. febr. 6. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
nem tudom, már én is kérdezni akartam..eszméletlen már ez a nyavalygása:)
2011. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Azért, mert Olivér hülyítette, elvárta, hogy kimondja, hogy tetszik neki. Gigitől meg nem várta a jelet, mivel éppen aznap beszélgettek elmélyülten és jóban voltak. Te vagy a hisztis p.csa.
2011. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

na meg az is eszméletlen, hogy Olivér szerint Béciék a gusztustalanok azért, mert Anikóra tették a jelet jogosan. Mert Olivér egyébként tök tisztán játszik. Nem tudom mit hitt Anikó, hogy mindenkinek bejön a napraforgó stílusa? Igaza volt Évának , mikor azt mondta, hogy olyan mint a napraforgó. Minden héten másfelé húz.

Karácsonykor még Bécibe volt szerelmes, szilveszterkor már Király Norbiba, most Olivérbe....ha eljut a döntőig, akkor még Alekkal is ágyba bújik..

2011. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

bocs kedves második de semmit nem tudsz mondani amivel megmagyarázod hogy Anikó jogosan bőg meg hisztizik.

Ő is akarta h Olivér kérdezgesse, nehogy már Anikó legyen az ártatlan kis bárány. Alap nem mondok olyat hogy tetszik, ha tiszteletben akarom tartani a kapcsolatát a másiknak.


Az meg hogy beszélgetett Gigivel aznap nem jelent semmit, igenis elfordulta atesóktól, szó nélkül ott hagyta őket egyik napról a másikra és ők ezt nem tudták mire vélni.


Komolyan van olyan ember aki sajnálja Anikót? Hát én nem tudom sajnálni.

2011. febr. 6. 20:27
 5/9 A kérdező kommentje:

jah egyébként kiváncsi vagyok ki lesz a következő akibe szerelmes lesz Anikó XD


Gombi vagy Alekosz? Esetleg Laciiii?? hmmm

2011. febr. 6. 20:29
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Azért mert Olivér egyáltalán nem úgy viselkedett vele mintha lenne kint barátnője.

Viszont pont a kiválasztás elött történt az a beszélgetés amiben megmondta hogy az Enikő a szerelme.A szavazás alatt is már könnyeivel küszködött kb aztán amikor megkapta a 2 jelet akkor aztán kijött belőle minden. Kb ennyi.


Amúgy meg nem volt olyan látványos eltávolodás, mellesleg ez kétoldalú volt amit Gigi is megmondott a mai összefoglalóban szóval még csak nem is Anikó tehet egyedül erről az eltávolodásról.Aljas dolog volt ez a tesóktól.

2011. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Anikó szinte folyamatosan hisztizik, szinte mindenen.

Oké, baromi nehéz lehet ez a bezártság, és igen, van hogy az emberben felgyülemlik sok dolog, ami aztán kitör, ezzel nem is lenne probléma.

De tényleg, a műsor kezdete óta annyit hisztériázott, legtöbbször kis semmiségeken, hogy az már nevetséges.

Szánalmas ez a csaj.

2011. febr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyfolytában hisztizik meg nyávog. Ennél a rinyálásnál is csak az kellett volna, hogy valaki levág neki két pofont. Baromira megy neki ez a színpadias drámázás.
2011. febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem már ott nem volt szimpatikus, amikor Alekosz "fellökte". aztán amikor szóltak, h lejátsszák nekik ezt a részt, anikó rögtön szabadkozott, h jajj nem kell... magyarul ő is tudta h nem történt semmi. szánalmas...

na meg Olivért is hogy utálta, a párbaj után meg is mondta neki, h nem örül h ő jött vissza... hülye ez a csaj.

2011. febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!