Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez beteges, vagy normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beteges, vagy normális? Lányok ti mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Mindig kíváncsi vagyok a barátnőm exbarátjára. Talán azért, mert így nem tart olyan sok ideig megismernem őt, hiszen "madarat tolláról, embert barátjáról".

Azaz, ha valami panelproli volt vagy divatb*zi, akkor megszólal a vészcsengő, hogy talán mégsem kéne vele komolyabb kapcsolatot tervezni.

Vagy hogy eddig rövid vagy hosszútávú kapcsolatai voltak-e?

Merthogy inkább járok egy olyan lánnyal, akinek 1 hosszú távú kapcsolata volt, mintsem egy olyannal, aki minden szombat este más sráccal fekszik le...

21/F


2009. szept. 28. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
h érted h panelproli? és ha nem volt pénzuk kertes házra? sztem ne ez alapjan itélj. amugy én is kivancsi voltam a baratom exeire. az volt a fura h majdnem egytől egyik picit ducibbak voltak, én meg nem vok az.. hm, ezt még mindig nem értem. :)
2009. szept. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
panelproli= olyan magyar aki a roma "kultúrát" műveli...
2009. szept. 28. 09:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ja, azt nem tudtam. csak mert unokatesom is magyaroknal panelban lakik. na mind1. szoval sztem normalis h akarod tudni h kik voltak az exei, de hidd el h fölösleges. a jelenben kell élni, nem a multban :)
2009. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"panelproli= olyan magyar aki a roma "kultúrát" műveli"


ez messze hülyeség, öreg. nézz utána, kiket is hívnak panelprolinak.

2009. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
normális, ha tudni akarsz róluk ...
2009. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak magad akarod összehasonlítgatni velük, ha jobb vagy, mint az ex, büszke vagy, ha nem, akkor parázol, hogy elhagy a csaj.
2009. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Te meg elég zsúrpubinak nézel ki, ahogy így olvaslak. Ne dobálózz szavakkal, ha nem tudod a jelentésüket.
2009. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mi az a zsúrpubi???? :):)
2009. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tényleg most már áruljátok el, hogy mint jelent a panelproli és a zsúrpubi? :D
2009. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem beteges. Én is kiváncsi vagyok az exeire főleg h neki 9volt már, nekem meg ő az első!! Ja és mellette vannak képei régről, de szerintem túl kell lépni, aza fontos h most te vagy neki és téged szeret.

Ja és ha megis tudod milyenek voltak előtted, ne itélkezz lehet nagy a külömség de annak vége és mást kereset!! És most te vagy vele!!

2009. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!