Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartsak ki vagy sem?

Figyelt kérdés
Nem irom le a tortenetemet mert hosszu es valoszinu kevesen olvasnak el.De par szoban annyit hogy az eselyem a szepseges leanyzonal 20% es arra hogy nem tudok vele osszejonni 80%,megis csak egy egyszeru kerdesem lenne!Tartsak ki vagy sem?

2012. febr. 10. 20:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem jöhet a privi! Tudok ezt-azt a kitartásról :)
2012. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

De akkor már miért nem írod ide ki?

Ha mégsem akarod kiírni, akkor küldjél már egy privit nekem is légyszíves.

2012. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szija. nekem is jöhet privi :D
2012. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Mivel tobben kertek a privatot leirom ide a kerettortenetet...



Szia! Hat akkor elkezdem:D


Mivel a faluban ahol lakok nem volt olyan suli amilyet en szerettem volna igy busszoznom kell naponta 20 km.(De ez nem lenyeges).Viszont a busszon van egy szep aranyoska lanyka akivel sok szemezes volt kozottunk es nem tudtam nem eszrevenni hogy sokszor csak engem nez(Pl: beszelget a baratnoivel de engem nez).A helyzet az hogy eleg kis szimpatikus leanyka es az oszinteseget bevalva nekem tetszik...Hogy lehet e koztunk komolyabb kapcsolat e vagy sem azt nem tudom!

Nos tehat nemreg volt egy helyzet amikor vartam a buszt es o is csak o egy picivel arabb allt tollem.Odamentem hozza(a baratnoi nem voltak ott) es beszelgettem vele.Persze semmi komoly nem volt(Tehat nem vallottam neki szerelmet) de legalabb megadtam a kezdo inditot!Azota reggelente is sokszor nezzuk egymast de nem igen fejlodott sokat koztunk a helyzet.Beszelgettem vele sms-be ahol megkoszontem neki a segitseget(ideadta a telefonjat h irjak egy smst) majd meghivtam egy uditore.De nem igen akarta elfogadni.Majd kesobb ezt irta vissza: ''Hat nem megyek el,mert akkor ugy ereznem h megcsalnam azt az erzest amit mas irant erzek,de ha hozol egyet a suliba elfogadom h ne haragudj meg''.


Ez volt az a pillanat amikor teljesen osszezavarodtam.Mostmar en se tudom eldonteni hogy valojaban mit is szeretne:-?.Latszolag bejovok neki es az hogy allandoan engem nez meg egy indok az arra hogy azt mondjam h bejovok neki,viszont ez az sms-e utan mar nemtudom mit gondoljak.

Igaz azota eltelt egy kis ido.Ma ismet elhivtam valahova de ugyancsak visszautasitott:L azt irta hogy majd maskor de nem igeri..Oszinten fogalmam sincs mit gondoljak.Ja es persze kiderult az is hogy tetszik neki valaki.De nem gondolnam azt hogy en lennek hiszen akkor utalt volna rea.



Szoval ez lenne:D


Megjegyzesnek annyit hogyha velem akarna lenni biztos keritene alkalmat...vagy fel?

2012. febr. 16. 17:53
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen beszélgetéseitek voltak eddig de szerintem ha tényleg tetszik a lány legyél magabiztosabb. A lányok erős, jó kiállású srácot keresnek aki ki tud állni magáért és értük is ha kell. Nekem ebből a sztoriból nagyon az jön le hogy nem vagy a legcéltudatosabb és ezt a lány is érzi. Az hogy barátja van egy dolog... Haverom szavaival élve: átmeneti állapot egy lánynál (sajnos, vagy mégsem XD de a tizenéveseknél hatványozottan igaz).


A meghívás nem rossz ötlet, de meg kell tanulnod "eladni" magad egy lány előtt. Tetszik vagy sem, ez a helyzet. Tudom, könnyű erről a végéről beszélni a vonalnak, de hidd el előrébb jutsz ha határozottabb vagy. Persze benne van akkor is hogy visszautasíthat. Ez mindig ott van, de le kell ráznod magadról az érzést meg a lámpalázat különben érdektelen beszélgetésekbe fulladnak a találkozásaid a lánnyal és az neki is úgy fog lejönni hogy nem te vagy az igazi. Szóval ha kell készülj rá otthon, gyakorolj, játszd le a fejedben és ha úgy érzed lépj elé és hívd el moziba vagy valami komolyabb helyre ami egyértelműbb mint egy egy pohár kóla amit akár a haverjaival is elintézhet.

2012. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!