Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Mennyi fontos, hogy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyi fontos, hogy jó nőnek tartsák a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 14:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*re
2010. júl. 28. 14:30
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
semenyire:d azaa lényeg h nekem jó nő legyen :d 21/f
2010. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én pont lesz@rom más véleményét!
2010. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha mindenki más jó nőnek tartja csak én nem, akkor sem érdekelne...

Szerintem ez egyáltalán nem fontos... Az én feleségemet, aki 25 éves lépten nyomon megbámulják a pasik. De, ha nem így lenne, attól én még ugyan úgy őrjítően szexinek látnám őt. Inkább néha még zavar is egy kicsit, ha nagyon nézik. :P

De, ez van, ha gyönyörű felesége van az embernek.:)))

37/F

2010. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Engem sem érdekel más véleménye. Nekem kell hogy tetszen a barátnőm és nem másnak.

18/F

2010. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fülünyúl ***** válasza:
Semennyire. Nekem jó nő, a többi nem számít.
2010. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem a mások véleménye számít, feltéve, ha falusi vagy XD Ott kibeszélik az embereket... Bp-n ez nem gond... Vagy egy 40-50 ezres városban... Gondolom érted...
2010. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
no ne monjatok, hogy nem esik jol ha azt mondjak a baratnotokre, hogy "jo no"... onbizalom gerjeszto, es buszkeseget novelo, en lany vagyok, de latom a pasimat, akinek jol esik...
2010. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jólesik. Sőt épp az ellenkezője lenne, ami felhúz. Mer amíg nem nyúlnak hozzá, meg nem pofátlanok, addig nyugodtan nyáladzhatnak, tök mind1. De ne közöljék má veled, hogy ronda a barátnőd, mer az durva. Ha meg így van tartsa meg magának a véleményét.
2010. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha nekem tetszik akkor valószínüleg más is szépnek tartja. de elég ha én szépnek látom, nem kell hogy mások ezt állandóan tudtomra hozzák.
2010. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!