Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Továbbtanul majd fősulin/egyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Továbbtanul majd fősulin/egyetemen, de leszögezte hogy nem akarja, hogy vele tartsak. Vélemény?

Figyelt kérdés
Naszóval az a helyzet hogy több mint 2 éve együtt vagyunk,igaz volt egy kis mosolyszünetünk (én léptem félre, de megbocsájtott, és nem egy rózsától, meg kellett érte kuzdenem, és ez igy a jo). Világnézetünk ég és föld, de nagyon szeretjük egymást. Tipikus "az ellentétek vonzzák egymást" vagyunk mi. Érezzük, hogy nem rózsaszín felhő ez már, hanem az őszinte, igaz szerelem/szeretet. Rengetegszer összeveszünk nagyon durván, komoly okok miatt, de nem birjuk ki hogy ne béküljünk ki, mert tudjuk, hogy a másik nélkül nem bírnánk. Ennyit a bevezetőről. Ő jövő tanévben főiskolára/egyetemre fog menni, hogy hova, még ő sem tudja, de leszögezte nekem hogy egyedül akar menni, egyedül akarja fölfedezni a koleszos életet, és hogy milyen érzés saját magát irányítani, bulizni akar, ismerkedni (az ő szótárában barátnőkkel) de mindezt úgy hogy nem vagyok ott... Nos, az ember mire gondolhat először? Hogy le akar lépni pasizni, és dekedves, még közli is velem. De én ismerem, mindig hűséges volt hozzám. Azért is akar így "kitörni" mert a barátnőivel kicsit elhanyatlott a kapcsolata, meg eléggé be van szabályozva otthon, bár, őt nem zavarja ez. Bízok benne, szeretem, tudom hogy szeret... De azért mégiscsak, ilyeneket mondani????? és ezt nem ma mondta, hónapok óta ez a véleménye. Amikor fölhozom a témát, azzal burkolózik, hogy hagyjam most ezzel, lehet hogy majd nem igy fogja gondolni de most még azt sem tudja hova menjen, meg össze van zavarodva a továbbtanulás miatt mert nem tudja mit kezdjen magával. Normális véleményeket várok. Én vagyok túl erőszakos, vagy érthetőek az ő nézetei?
2012. jan. 6. 00:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem lehet esetleg, hogy tökre gyűlöl amiért megcsaltad, és csak azért van veled, mert te öngyilkossággal fenyegetőztél?
2012. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
xD háhá! Nem erőletetem magam rá, ha arra gondolsz, és ő már teljesen túllépett rajta, és ezeket a szavakat még AZELŐTT mondta, mielőtt félreléptem... Sőt, egyszer kicsuszott a száján, hogy mindigis igy gondolta, még a "rózsaszín felhőben is" Ezt jó, hogy mondtad, mert igy közölhetem ezt is, hogy ezt nem azután mondta, nem bosszubol!!
2012. jan. 6. 00:04
 3/15 A kérdező kommentje:
És tényleg tudom, hogy nem erőltetem magam rá. Tudom, mit jelent az, sok olyat látok/láttam, de én nem teszem ezt, de nem is hanyagolom, Hál' Istennek megtaláltuk az arany középutat etéren.
2012. jan. 6. 00:06
 4/15 anonim ***** válasza:
felejtős a csaj. nem is értem, miért kérdezted meg ezt.
2012. jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát te menj máshová, és számolj be neki nagy vidáman,milyen jól buliztál nélküle. Ha fontos vagy, majd meggondolja magát, ha nem, akkor ennyi volt, tovább akar lépni.
2012. jan. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

fiatalok vagytok

én is koleszos lettem ettől az évtől

szeretem a párom de nagyon jó néha a csajokkal bulizni, éjszakázni, felfedezni az életet

hétvégén pedig vissza a kényelmes napokba a kedvesem karjaiba

ilyen egyszerű

2012. jan. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Meg még az érdekelne, hogyha kilép a "kis burokból" (szülők, tanulás---osztály legjobbja, nyelvvizsga, ecdl, mindenféle) a nagy szabadságra, az vajon rossz hatással lehet-e rá?
2012. jan. 6. 00:12
 8/15 A kérdező kommentje:
00:12-es! Ez oké, osztom a válaszod, ez mindaddik ok, amig nem történik meg, aminek nem kéne... Én is 5 évig voltam koleszos (igaz, én középsulisban, ahol a kolesz szabályokhoz kötöttebbb) szoval tudom milyen, de a fősulis biztos hogy nem ugyanolyan.
2012. jan. 6. 00:14
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem akar veled egy városban lenni

Nem fog ez a kapcsolat összeköltözéshez vezetni

Már érdeklődik más hapsik iránt

(ennyi a vélemény)

2012. jan. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

több mint 3éves kapcsolatból léptem ki.Pedig szerettem,tiszteltem, jó volt vele minden.De jött az egyetem. Kellenek az új élmények.És igen, majd ha kihevertem ismerkedni is akarok más fiukkal.Kell a tapasztalat.Próbálja neked a barátnőd szépen adagolni..de szerintem ő is ezt akarja...ha veled akarna lenni és nem akarna fiúzni akkor veled maradna.

21L

2012. jan. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!