Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Továbbtanul majd fősulin/egyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Továbbtanul majd fősulin/egyetemen, de leszögezte hogy nem akarja, hogy vele tartsak. Vélemény?

Figyelt kérdés
Naszóval az a helyzet hogy több mint 2 éve együtt vagyunk,igaz volt egy kis mosolyszünetünk (én léptem félre, de megbocsájtott, és nem egy rózsától, meg kellett érte kuzdenem, és ez igy a jo). Világnézetünk ég és föld, de nagyon szeretjük egymást. Tipikus "az ellentétek vonzzák egymást" vagyunk mi. Érezzük, hogy nem rózsaszín felhő ez már, hanem az őszinte, igaz szerelem/szeretet. Rengetegszer összeveszünk nagyon durván, komoly okok miatt, de nem birjuk ki hogy ne béküljünk ki, mert tudjuk, hogy a másik nélkül nem bírnánk. Ennyit a bevezetőről. Ő jövő tanévben főiskolára/egyetemre fog menni, hogy hova, még ő sem tudja, de leszögezte nekem hogy egyedül akar menni, egyedül akarja fölfedezni a koleszos életet, és hogy milyen érzés saját magát irányítani, bulizni akar, ismerkedni (az ő szótárában barátnőkkel) de mindezt úgy hogy nem vagyok ott... Nos, az ember mire gondolhat először? Hogy le akar lépni pasizni, és dekedves, még közli is velem. De én ismerem, mindig hűséges volt hozzám. Azért is akar így "kitörni" mert a barátnőivel kicsit elhanyatlott a kapcsolata, meg eléggé be van szabályozva otthon, bár, őt nem zavarja ez. Bízok benne, szeretem, tudom hogy szeret... De azért mégiscsak, ilyeneket mondani????? és ezt nem ma mondta, hónapok óta ez a véleménye. Amikor fölhozom a témát, azzal burkolózik, hogy hagyjam most ezzel, lehet hogy majd nem igy fogja gondolni de most még azt sem tudja hova menjen, meg össze van zavarodva a továbbtanulás miatt mert nem tudja mit kezdjen magával. Normális véleményeket várok. Én vagyok túl erőszakos, vagy érthetőek az ő nézetei?
2012. jan. 6. 00:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%

01:35:

Jézusom... Ott hagytál egy jól működő három éves kapcsolatot csak mert tapasztalatot akarsz szerezni?

B@zdmeg ez nem semmi. Ettől te jobban alszol?...


Nem semmi milyen emberek vannak manapság...



21F

2012. jan. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nehéz úgy elgondolkodni a céljain, és hogy ki is ő, hogy valaki mindig a fenekében van.
2012. jan. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
igen ott hagytam, mert úgy éreztem becsapom őt azzal hogy vágyok valami újra is miközben vele vagyok.ÉS tisztelem őt annyira hogy ne tegyek meg vele ilyet.Szerintem jobb mintha megcsalnám...
2012. jan. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

"fiatalok vagytok

én is koleszos lettem ettől az évtől

szeretem a párom de nagyon jó néha a csajokkal bulizni, éjszakázni, felfedezni az életet

hétvégén pedig vissza a kényelmes napokba a kedvesem karjaiba

ilyen egyszerű"


Bocsi, csak érdekel, fiú vagy, vagy lány?

2012. jan. 6. 17:34
 15/15 anonim ***** válasza:

én vagyok az

lány vagyok. de minden a legjobb a párom és köztem! most is:)

2012. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!