Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Békénhagyam vagy tartsak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békénhagyam vagy tartsak ki mellette?

Figyelt kérdés
Volt (van) egy srác akit örülten szeretek nyáron ismertem meg felvett msn-re sokat beszélgetünk sokszor találkoztunk és úgyéreztem megtaláltam az igazit.Mindíg kedves volt velem és én is vele mindent megbeszéltünk egymással még a legféltettebb titkainkat is kicsiveel több mint 1 hónappal ezelött elmontam neki hogy én többet szeretnék tőle barátságnál és aztmonta hogy ő is már sokat gondolkozott ezen.(Csak azért nem akarta elmondani mert gondjai voltak ami télleg igaz sajnos) még azon a héten átmentem hozzájuk nagyon sokat beszélgettünk és összebújva filmeztünk de semmitse beszéltünk arról hogy akkor most milesz köztünk.Aztán azóta nem beszéltem vele írtam neki e-mailt smst közöségiportálokon üzenetet othon is kerestem de aztmonták nincs othon. Nem tudom miért tette ezt velem én meg mástól tuteam meg hogy nemrég óta barátnője van nagyon rosszul eset. És nemtudom egyszerűen elfelejteni. Mit tegyek? Feletsem el és keresek mást vagy próbáljam felvenni vele a kapcsoltaot? Csak még az a baj hogy aztmonta hogy várjak rá amég megoldja a dolgait.Nagyon szeretem és nagyon hiányzik
2011. jan. 15. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
felejtsd el:/ nem tudom azt mondani, hogy tarts ki mellette, mert csak rosszabb.
2011. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
adj még neki időt.
2011. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne kecsappal kérdd ,ert sokszór elsokkalják rá.
2011. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. jan. 18. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!