Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Tartsak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Tartsak ki vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Néhány hete megismerkedtem egy csajjal. Többször találkozgattam vele már, sokat beszélek vele és már elég jól ismerjük egymást. Eléggé beleszerettem és ezt a tudtára is adtam. Ő azt mondta, hogy csak barátként tud rám nézni. Nem gondolta volna, hogy ilyen hamar beleszeretek. És egy kicsit tart a kapcsolatoktól az előző kapcsolatai, csalódások miatt. Én azt gondoltam, hogy velem lehet a hiba, de ezt már többször is megcáfolta mondván benne van a hiba. Szerintetek idővel lehet e ebből valami, vagy inkább próbáljam meg elfelejteni?
2011. márc. 5. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg elfelejteni, lehet jó lesz ha egy kis ideig nem keresed, akkor ha változhat a dolog ez idő alatt ő is rájön
2011. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"És egy kicsit tart a kapcsolatoktól az előző kapcsolatai, csalódások miatt."


Ezzel mindent elmondtál. Így nem lesz sosem normális kapcsolata, lehet emiatt mondja azt, hogy csak barátok legyetek, de titkon meg érez irántad valamit, csak nem mer belekezdeni a sok "Mi lesz ha..." gondolat miatt. Szerintem várj még, próbáld esetleg győzködni, hogy minden kapcsolat más, nem feltétlenül fog csalódni a ti kapcsolatotokban. Csináld azt amit eddig, udvarolj, bókolj, nyomulj. Érezze, hogy te komolyan gondolod a dolgot. Márciust szánd erre rá, és nézd meg hónap végén hol tartotok. Ha látsz haladást, akkor lehet ebből valami. De ha nagyon ellenkezik már hónap közben is, akkor hagyd, felesleges időt és energiát fecsérelsz rá, miközben lehet más meg tényleg veled szeretne lenni. Lehet neki ez kell, hogy kimond hogy rendben akkor hagyjuk egymást, és rájöjjön hogy ismét elszalasztott egy alkalmat a saját magával vívott csatája miatt.

2011. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2011. márc. 5. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!