Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem ennek a fiúnak? Nagyon fontos! Köszönöm! =)

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint egy éve ismerem, és eddig kétszer csókolóztunk. Amikor mondtam neki hogy tetszik, akkor mondta hogy az cink, de amikor mondtam neki ittas állapotban volt. :D (19 éves) De amikor utoljára voltam bulizni, akkor a haverjával állandóan ott voltak ahol én,és amikor mentünk haza akkor utánam néztek,és mondta hogy "megy haza". Legalábbis azt hiszem hogy ezt mondta :$ Direkt előttem táncolt,de nem köszönt, de az utcán mikor múltkor összefutottunk, akkor igen. Amikor kicsi volt benne még puszit is dobott. o.O

Tetszem neki, vagy ...

17L


2012. febr. 9. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy bunkó f*sz.
2012. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak a szájból szájba lélegeztetést gyakorolta rajtad, sajnálom
2012. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem tetszel neki
2012. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
csak szédít, mert tudja, h bejön neked és azt hiszi, veled bármit megtehet. ne fuss utána, sz.rd le.
2012. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagy divat ma kapcsolaton kívül csókolózni, meg kefélni.
2012. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egy s*ggfej, nehogy bedőlj neki. Keress egy olyat aki nem játszik veled. Ha igazán tetszenél neki, akkor ez nem lenne kérdés. Mi az, hogy cink? Ekkora bunkót.
2012. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De akkor miért néz folyton? Mire jó ez neki? :( 19 éves de ÉRETLEN!
2012. febr. 9. 13:18
 8/11 anonim ***** válasza:
valamennyire nyilván bejössz neki, különben nem csókolózott volna veled. de nem érdekled eléggé, szerintem van olyan, akire nagyon hajt és vannak "biztosítékok", amolyan vésztartalék, ha más nem jönne össze neki. ne haragudj meg ezért, de így gondolom. ne vesztegesd rá az idődet.
2012. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát amikor megkérdeztem az első csóknál,hogy mióta tetszem neki, azt mondta hogy nem tudom. Azóta nem köszön ha találkozunk, csak párszor köszönt eddig, amióta a volt haverom, aki szerelmes belém, mondott neki valamit. Elmondta hogy nekem mennyire tetszett. És a srác vissza vett.
2012. febr. 9. 14:08
 10/11 anonim ***** válasza:

fú, hát akkor ez elég nyilvánvaló.


nyisd ki a szemed és vedd észre. :)

megkérdezted, mióta tetszel neki. ő nem mondta, h tetszel neki = nem tetszel neki. ez ennyire egyszerű. ráadásul bunkó is. az meg, h csókolózott veled tényleg nem jelent semmit. ezt saját tapasztalatból tudom. múltkori buliban megkörnyékezett minket (engem és az egyik barátnőmet) két srác. az egyik nagyon tette nekem a szépet, ölelgetett, puszilgatott, viccelődött velem, és bókolt. és persze meg akart csókolni. amit én nem hagytam, mert fél órája ha ismertem. nekem ez kicsit gyors volt. próbálkozott még egy ideig, aztán otthagytam, 10 perccel később pedig barátnőmmel csókolózott. akinek azt mondta, h igazából én tetszem neki. tehát akkora defektes kölykök vannak a mai világban... a csókolózás olyan nekik, mintha csak köszönnének. ezért SE tulajdoníts neki túl nagy jelentőséget. és ne teperj utána, mert nem érdemes. hidd el, vannak nála ezerszer rendesebb srácok, akik oda lesznek érted és nem lesznek veled bunkók. :)

2012. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!