Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges az, hogy egyébként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egyébként tetszem egy fiúnak, csak azért nem kezdeményez, mert félénk? És mert mindig a barátnőimmel vagyok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 00:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
IGen
2011. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:

Persze.

De pld a szemkontaktus akkor sem lehetetlen.


Viszont a barátnők nem segítenek,ez tény.


De egy belevaló csaj tudja hogy miként győződjön meg hogy bejön-e valakinek.

2011. nov. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
nem azzal van a gond, hogy nem tudom eldönteni bejövök-e neki..hanem azzal, hogy miért nem lép, hiszen elég sok jel arra utal, hogy bejövök neki...
2011. nov. 25. 00:08
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Talán 5 percre otthagyhatnád a barátnőidet egyszer.

Úgy, hogy még az is nyilvánvaló legyen, hogy most 5 percig semmiképpen sem fognak titeket lerohanni!


Amúgy te miért nem kezdeményezel? Netán ő is állandóan a barátaival van?

2011. nov. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
43%

Nem is lehetséges, hanem biztos.


Ezek a mai tinip.csák amilyen boszorkák, nem is csodálom, szegény fiúk, csak sajnálni tudom őket, milyen hárpiák közt élik mindennapjaikat.


Még, jó, hogy nekem sosem volt barátnőm, de nem is lesz, hisz csak a pénzemet és életerőmet szívná el, nem beszélve arról, hogy folyton megcsalna egy négerrrel vagy egyéb állatfajtával, mondjuk a német juhászommal.

2011. nov. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
jah, elvileg a haverjaival van legtöbbször, de hétfőnként egyedül megy le a büfébe, szal akk hétfő reggeli programom megvan ;) egyébként, h miért nem kezdeményezem, az egy jó kérdés..:S mert nincs önbizalmam.:S
2011. nov. 25. 00:24
 7/38 A kérdező kommentje:
egyébként válaszul az utolsó kommentre: miért általánosítasz? egyáltalán nem érzem magam hárpiának...elismerem van jó pár ribanc k***a, de attól mert van ilyen, még nem mindenki feltétlen az... tudom, nem sok a kivétel..én is csalódtam már sokszor, csak én meg a fiúkban..
2011. nov. 25. 00:32
 8/38 anonim ***** válasza:
pont ugyan azért nem kezdeményez amiért te sem;)
2011. nov. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
bnőm szerint is ez a helyzet... össze kellene magam szedni, igaz?:// tippek esetleg?
2011. nov. 25. 00:46
 10/38 anonim ***** válasza:
nehéz tudom, de ő is ezt érzi, még ha egyedül lennél akkor talán odamerne menni,ha akarsz csak menj oda hozzá amikor egyedül vanbeszélgetni,de először kacsintsrá, hátha leveszi belőle és tesz valamit, tudod a férfiaknak sincs sok önbizalmuk, mert ha nincs meg 190cmmeg izmos meg jóképű akkor nem lép mert úgy látja nincs esélye.
2011. nov. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!