Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges az, hogy egyébként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egyébként tetszem egy fiúnak, csak azért nem kezdeményez, mert félénk? És mert mindig a barátnőimmel vagyok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 00:02
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
ő elég alacsony, nincs több 165 centinél..de nekem tökéletesen megfelel, hiszen én sem vagyok egy égi meszelő..egyébként tutira nincs önbizalma, hiszen én hülye még azt a keveset is leromboltam, ami volt neki...mosolygott rám, én pedig nem viszonoztam..:// ezt nagyon de nagyon megbántam..:S egyébként a haveri körével próbálja ellensúlyozni az önbizalomhiányát, hiszen akkor majd kicsattan az egója..de ha az "igaz barátaival", vagy egyedül van, egy aranyos, szende kisfiú lesz :)
2011. nov. 25. 00:58
 12/38 anonim ***** válasza:

Akkor most kezdd te a mosolyt!

Hétfőn reggel a büfében... és dobjál be valami témát. Mit tudom én: milyen a büfé, jó vagy rossz... és te mit szeretsz belőle, meg ő mit szeret. Üljetek le együtt valahova.

2011. nov. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
:D vagy esetleg ez nem jó?: múlt pénteken voltam a meccseteken, és igazán jól játszottál..én is szeretem a kézilabdát, sőt játszom is..:D
2011. nov. 25. 01:14
 14/38 anonim ***** válasza:

ma 00:32


azért csalódtál, mert csak a jóképű, minden lánynak ő kell típusú fiúkákra hajtasz te is


ja amúgymeg minden rib@nc az tmondja magáról, hogy ő nem az szóval...

2011. nov. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
a csalódással kapcsolatban annyit, hogy nem szándékozom ilyen srácokat szeretni, a ribancos dologgal pedig, nem értem hogyan lehetnék ribanc, mikor kb eddig egy pasim volt..xD de te tudod, higgy amit akarsz...;)
2011. nov. 25. 10:47
 16/38 anonim ***** válasza:
165centi tehát már ez elég ok, hogy ne legyen önbizalma, gondolj csak bele, a lányok lenézik, nem veszik férfiszámba ezeket a fiúkat akik nincsenek meg 180centik, úgyhogy mindenképpen neked kell lépni.
2011. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
igaz-igaz...haverjai mind 180+-ok..
2011. nov. 25. 21:09
 18/38 anonim ***** válasza:
naugye, akkor honnan legyen szerencsétlennek önbizalma?:D képzeld magad a helyébe, te sem mersz odamenni pedig jó csaj vagy akkor ő hogy merjen 165cm-vel...
2011. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
nagyon is igaz az, amit most leírtál..:// egyébként nekem pontosan tökéletes, hiszen én vagyok 158 cm..:D tehát nálam nagy esélye lenne, már csak tudtára kell adnom ;)
2011. nov. 25. 22:20
 20/38 anonim ***** válasza:
igen, és az a legjobb ha elmondod neki, mert az ilyen női jelzéseidet úgy sem meri magára venni vagy nem ért belőlük.
2011. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!