Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges az, hogy egyébként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egyébként tetszem egy fiúnak, csak azért nem kezdeményez, mert félénk? És mert mindig a barátnőimmel vagyok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 00:02
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
meg igazából nem is nagyon jeleztem felé...el is hiszem, hogy bizonytalan szegénykém..://
2011. nov. 25. 22:28
 22/38 anonim ***** válasza:

ja szegény sorstársam


165cm magas fiú vagoyk én is, és egy kezemen meg tudnám számolni hány lánynak jöttem be eddig :(

2011. nov. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
én igazán sajnálom a veled hasonló helyzetben lévő srácokat...attól, mert alacsonyak vagytok, még lehettek nagyon helyesek ;) különben is, én speciel rengeteg alacsony lányt ismerek, beleértve magamat is :P egyébként pedig, engem is sok bántás ért már a magasságom miatt...://
2011. nov. 28. 00:17
 24/38 anonim ***** válasza:

ma 00:17


nehéz az biztos, láttam már, hogy talán bejöttem lányoknak, de sosem mertem kezdeményezni, mert épp a magasságom miatt nincs valami nagy önbizalmam és nem is látom magam jóképűnek, pedig szokták írni, hogy helyes vagyok, meg nagyon szép szemeim vannak, de ez nekem olyan semmi, mintha leperegne rólam és nem is hallottam volna meg


hihetetlen, hogy én szép fiú vagyok és kellek egy lánynak


sajnos kezdeményezni sosem mertem, hogy megtudjam tényleg bejöttem volna egy lánynak is így itt vagyok 22 évesen teljesen egyedül, barátnő nélkül fogom ünnepelni a karácsonyt...

2011. nov. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Háát én 193 vagyok, de beszari, úgyhogy nem teljesen adom, persze lehet nekem más a problémám.
2011. nov. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

ma 00:17


nem értem miért bántottak téged a magasságod miatt


az alacsony lányok a legcukibbak :)


én így 165cm magasan egyébként sem indulnék eséllyel nálam magasabb lányoknál, főleg, amikor még a nálam alacsonyabbnál sem érzem, hogy esélyem lenne

2011. nov. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

ma 00:46


az szép! ilyen magassággal azt gondolná az ember, hogy minden napra jut egy új nő, ha akarod


de akkor gondolom nálad isa félénkség, gátlásosság, csendes természet az oka, amiért észre sem vesznek a lányok


kezdeményezni mertél már?

2011. nov. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Áhh persze hogy lehet ilyen. A kommentjeidből úgy tűnik hogy még eléggé tizenéves vagy. (15-16 max)

Ha ott vannak a barátnőid tuti hogy nem fog odamenni a srác. Emlékszem magamra, a föld alá süllyedtem volna, ha ennyi idős koromban "a fél suli előtt" lepattint egy lány.

Szóval ha tetszik neked is a fiú akkor nem kell hogy randizni hivd, csak csinálj alkalmat hogy ő kezdeményezhessen. Próbáld úgy alakitani a napodat, hogy összefussatok és dumálni tudjatok egy kicsit. Ezután már sinen lesztek :)

2011. nov. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Hát, amikor kezdeményeztem,az elég nyuszira sikerült.
2011. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

"majd kicsattan az egója..de ha az "igaz barátaival", vagy egyedül van, egy aranyos, szende kisfiú lesz"


Ezen két tulajdonság közti összefüggés jelentős értékkel bírhat az illető megismerésénél, azaz inkább az önbizalom hiányának okának megtalálásánál.

Valahogy én másban keresném megoldást és nem a magasságban.


Én is viszonylag alacsonynak számítok köreimben, de nem hinném, hogy a magasságomnak

közvetlen lélektani hatása lenne rám. (előfordulhat, hogy én kivétel vagyok). Közvetetten úgy lehetséges, hogy ha társaim emiatt kevésbé vesznek figyelembe, akkor azt már érzékelhetem.(de eddig nem érzékeltem, úgy-hogy lehetséges, hogy a Te hercegednél sem itt a pont)


Egy ember jellemének kialakulásában vagy egy ember viselkedésének miértjében sokkal több tényező játszik közre, mint az gondoljátok. A személyiségünk nagyon összetett dolog. Nem mondom, hogy minden teljes egészében így igaz amit írtam, mert magam sem tudom, de próbálok segíteni a saját tapasztalataimra építve.

Többet mondana, hogy ha leírnád, hogy "az egójának a kicsattanása" hogyan nyilvánul meg.

Amúgy, hogy próbáltál eddig jelezni? Az is lehet, hogy észrevette csak nem tudja, hogy viszonozza a jelzést vagy nem meri (pont azért mert félénk) és tart attól, hogy

esetleg rosszul kezelné a helyzetet. Vagy egyszerűen csak nem hiszi el, hogy tetszhet neked, önbizalom hiányából fakadóan.

2011. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!