Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges az, hogy egyébként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egyébként tetszem egy fiúnak, csak azért nem kezdeményez, mert félénk? És mert mindig a barátnőimmel vagyok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 00:02
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Még valami amit az előzőből kifelejtettem..

Szerintem az apró dolgok (értsd. ez alatt az egymásra mosolygást, szemkontaktust, egymásnak való köszönést) elég hétköznapiak, de nagyon sok jelentéssel is bírhatnak.

Tehát egy jó tanács: Ha elég értelmes a fiú és mégsem jönnél be neki, a fent említett dolgokkal akkor is próbálkozhatsz, hisz bizalmasan kezelné. Abban az esetben, ha tetszel neki akkor remélhetőleg ki fog alakulni a kapcsolat amint ezt mindketten nyíltan egymás tudtára adjátok.

A helyedben attól félnék, hogy ha tetszetek egymásnak, de egyikőtök sem elég bátor és az idő múltával csökkenek az esélyek (pl. máshova mentek tovább tanulni) és szépen elhaladtok a lehetőség mellett.

Szurkolok nektek! :)


TGMG7

2011. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
ezt így igazán nem tudom megfogalmazni, hogy nyilvánul meg, hogy egoista...látszik rajta...fennhordja az orrát, keresztülnéz mindenkin, és csak az számít neki, hogy a haverjai, a haverjai...viszont, mint említettem, mikor egyedül illetve az "igaz" barátaival van, cseppet sem ilyen..akkor, mintha a földön járna...
2011. dec. 7. 21:28
 33/38 anonim ***** válasza:
Nem igazán sikerült még megértenem. :S Talán, ha egy kicsit többet mesélnél róla, feltéve csak ha van kedved.
2011. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
de mégis mit kellene?? kérdezz, és válaszolok..
2011. dec. 7. 22:52
 35/38 anonim ***** válasza:

Értem, elnézést. Kérdés nélkül nem lehet választ adni.

Tehát még mindig az érdekelne, hogy az egoizmusa milyen formában nyilvánul meg és hogy függ össze az önbizalomhiányával. Mennyire nyílt ez az egoizmus? Nagyon negatív tulajdonsága vagy elviselhető? Másokra hogyan hat ez? "csak az számít neki, hogy a haverjai, a haverjai" Ezt hogy érted? És eddig amúgy, hogy próbáltál neki jelezni?

2011. dec. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
szóval: én úgy érzem, ő a valódi személyiségét szégyelli, éppen ezért rejtőzik egy álarc mögé, éppen ezért egoista...cseppet sem olyan "lányok nagy kedvence típus", pontosan ezért lóg a suli menő arcaival, hogy ő is menőnek hasson..egyébként meg elviselhető tulajdonság, hiszen mikor nincs ott a menő klikk, teljesen normális, kedves srác
2011. dec. 7. 23:32
 37/38 A kérdező kommentje:
úgy értettem, csak a haverjai lebegnek olyankor a szeme előtt, csak ők számítanak neki...utolsó kérdésre válaszolva pedig: nem igazán nyilvánítottam ki felé, hogy tetszik, és tudom, ez hiba, mert így ne is várjak semmit..:S
2011. dec. 7. 23:34
 38/38 anonim ***** válasza:
én is csak azt tudom mondani hogy valszg nem meri elhinni, hogy van esélye nálad. Neked kell kezdeményezni, beszélgess vele, próbáld megismerni!
2011. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!