Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mivel szokott kedveskedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mivel szokott kedveskedni a párjának?

Figyelt kérdés

Nem ünnepekre gondolok, hanem csak úgy, a hétköznapi életben. Mivel szoktátok meglepni a szerelmeteket? És ő titeket?


Kort és nemet is, légyszives! :)


2012. febr. 7. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én általában főzök neki valamit, amit tudom, hogy nagyon szeret, vagy váratlanul meglepem, és leteperem, esetleg orál szex, ilyesmi.

21/L

2012. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szereti a férjem, ha megmasszírozom itt-ott. Ennek mindig örül. Ő pedig finomságot szokott hozni nekem időnként, olyat, amit nem kértem bevásárláskor, csak tudja, hogy szeretem.


egy 30 éves feleség

2012. febr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves kis apró figyelmességek! :)

Aranyos, köszönöm!

2012. febr. 7. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is legtöbbször azzal kedveskedek a páromnak,hogy főzök/sütök neki valamit,amit nagyon szeret.Vagy munkából hazafelé megállok és veszek neki valami finomságot.Ő kicsit fantáziadúsabb ilyen téren.Az elmúlt 2 hónapban ellenkező műszakban dolgoztunk.Mire én hazaértem a munkából ő már nem volt otthon,de mindig hagyott valami kis meglepit nekem.Volt,hogy amikor bekapcsoltam a számítógépet ki volt rakva háttérnek egy kedves kis üzenet,ami ő írt,vagy este lefekvéskor találtam a párnámon egy kis csokit,amit ő hagyott ott nekem.Volt ilyen vicces húzása is,hogy a szennyeskosárba dobta a nadrágját,de előtte a zsebébe rakott egy kis cetlit "szeretlek" felirattal,mert tudja,hogy mielőtt bepakolom a gépbe a ruhákat,mindig átnézem a zsebeket,hogy nehogy kimossak valamit.

Most,hogy esett a hó,a bejárat előtt a hóba rajzolt egy szivet,de sajnos nem vettem észre,mert mire hazértem betemette a frissen hullótt hó.Este kérdeze,hogy megtaláltam-e a szivet,de mondtam,hogy sajna nem.

8 éve vagyunk együtt,de még most is ilyen imádnivaló az én drága férjecském!:)

2012. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy ex pasim főzött nekem. Engem ezzel teljesen levett a lábamról. :) Amúgy én is főzni/sütni szoktam és viszek neki, esetleg a családjának is, és akkor még büszkélkedhet is. Vagy felöltözök neki szépen valami szép fehérneműbe, amit csak ő láthat. 21L
2012. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!