Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod szeret, de úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod szeret, de úgy érzed nem hisz a tehetségedben, képességeidben. és így érzelmileg se tud támogatni mit tennél?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 09:43
 1/8 Macs1209 ***** válasza:
Ezt kicsit bővebben lehetne? Érzelmi támogatás ebben a 2 dologban merülne ki?
2012. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez valami olyami h ami nekem fontos magamban abban ő nem lát fantáziát.pl szpen rajzolok másoknak tetszik ő meg aha jó és ennyi látom h nem érdekli ..
2012. febr. 7. 09:51
 3/8 A kérdező kommentje:
és ez engem is elbizonytalanít magamban :(
2012. febr. 7. 09:52
 4/8 anonim ***** válasza:

egy párkapcsolat akkor működik egészségesen, ha közösek a célok és támogatjátok egymást.

Ha nincs meg a másik támogatása, akkor előbb utóbb elsorvadsz mellette és ettől megy szét a kapcsolat.


Nem ártana megbeszélni a dolgot a pároddal és aztán dönteni. Ha szeretünk valaki, akkor szeretjük a tehetségével együtt is.

2012. febr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Macs1209 ***** válasza:
100%

Mutass egy rajzot...


Amúgy tényleg, legalább át kellene néznie.. Viszont ha

abszulút semmi szép érzéke sincs, akkor is mondhatná

azt, hogy "ne haragudj, én ehhez sügér vagyok, de ha

mások azt mondják, hogy jó, én hiszek nekik és neked is"

vagy valami ilyesmit...

2012. febr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam még tizenéves koromban a "nagy szerelmemmel". Évek óta mindig énekeltem, nagy közönség előtt, szólóban és kórusban egyaránt. Volt, hogy konkrétan engem hívtak meg kiállításmegnyitókra énekelni. Magyarán nem csak én gondoltam úgy, hogy tudok. Ez a barom meg állandóan leszólt, hogy milyen béna vagyok, hagyjam már abba, egyebek. Mondanom sem kell, hogy dobtam.
2012. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ennek a dolognak a másik oldaláról tudok véleményt mondani. Nekem az exem csinált dolgokat, amiket a legkevésbé sem tudtam támogatni, mert nem tetszett, amit csinált, hülyeségnek tartottam hozzáállását dolgokhoz stb.

Így nem tudtam érzelmileg támogatni abban, amit csinált, végül rá is untam a "hülyeségeire", és szakítottunk. Pedig eleinte próbáltam lelkesedni én is, de ezt sajnos nem lehet erőltetni, mert ha valakit nem érdekel valami a legkevésbé sem, akkor később sem fogja.

Bocsi a negatív válaszért, de ez csak saját tapasztalat, és egyéni eset, lehet, hogy máshol másképp van

2012. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes...

Részben hasonló dolog miatt lett vége a házasságomnak.


Még az is lehet, hogy nem rajzolsz olyan jól és nem akar megbántani. Dolgoztam már együtt olyan grafikusokkal, akik nagyon meg voltak elégedve magukkal, de én nem voltam elájulva a tehetségüktől.

Általában nagyon hamar fel lehet ismerni, hogy valaki képzett grafikus-e.

2012. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!