Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megcsalás ok a szakításra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás ok a szakításra?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 10:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%

-.-' duuuh...

Ha ez nem ok, akkor mi?!

2012. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Jézusom, ez elég buta kérdés volt. mielőtt feltennéd kedves kérdező az ilyen bugyuta kérdéseket, gondold végig h te mit tennél...

és ha még utána sem tudod, akkor ciki vagy nagyon..

bocs nem akartalak én itt oltogatni , de mielőtt cselexel, gondolkozz!!!!!!!!

2012. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%

lehet

aki túl bír lépni rajta esetleg lökés lehet arra, hogy átgondolja mi a rossz a kapcsolatában és min kéne változtatni

én hosszú évekig azt hittem ez válóok, de a 40-hez közelebb már nem dobnám úgy a férjemet mint a tampont, van közünk egymáshoz akkor is ha kibicsaklik a bokánk.... meg kell beszélni, ha értelme van meg kell javítani a dolgokat

2012. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
attol fugg,ha okosan csalsz,es nem erezteted a paroddal..akkort nem kel elvalni,legy okos mert o is meg fog csalni,az bisztos
2012. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az. Ha ez nem aok aookr mi az ok?


Miért?


Ki szeret második lenn, mindenki az első helyet akarja. Ha valakit megcsak az állítólagos "párja" akkor ott már nincs szeretet, ezért csalja meg.

2012. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!