Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a párom, többször....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukordinnye kérdése:

Megcsaltam a párom, többször. Eláruljam vagy maradjon titok örökké?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom, de messze lakunk az egyetem miatt egymástól. Van egy srác, akivel hihetetlen szexuális vonzalmat érzünk egymás iránt, de semmi többet. Jól elbeszélgetünk, de nem akarnánk többet. Eddig négyszer bújtunk ágyba, de nem szeretnénk többször a párjaink miatt. Engem gyötör a lelkiismeretfurdalás. Elmondjam a páromnak?
2012. febr. 2. 09:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
amit nem tud az nem fáj... Ha megtudja akkor viszont nagyon . Ha elmondod neki lehet ,hogy elveszíted. Ha nem és nem is tudja meg nem lesz emmi. Ha nem de megtudja akkor sose kapod vissza :/
2012. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Ha szereted a párod,akkor a távolság ellenére sem csalnád meg! Mondd el neki,de ne csodálkozz,ha otthagy. Megérdemled.
2012. febr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
minden sértés távol állojn tőlem, de az hogy nagyon szereted a párod...nem gondolkodsz el azon hogy ő távol épp megbízik benned amikor te mással kefélsz??????? hányinger vagy - sajnálom szerencsétlen párod
2012. febr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Igen szerintem is mond el.
2012. febr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
"Jól elbeszélgetünk, de nem akarnánk többet" - azon kívül h keféltek milyen többet??? basszus...na leis lépek mert te most annyira felidegesítettél, h nem tudok dolgozni se
2012. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg el kell mondanod. Ha szereted, megteszed. ha megbocsájtja igazán boldog lehetsz! De ha nem, törődj bele. Neki nem egy ilyen emberre van valószínűleg szüksége. A megcsalást senki sem érdemli meg. Nem értem! Ha van valakid (még ha csak havonta is találkoztok) miért nem tudod türtőztetni magad?? Ha szeretnéd, megtetted volna.. nem hiszem hogy ennyire szükséged van a szexre. Őszintén szólva ez undorító.
2012. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Ha szeretnéd a párod akkor nem csaltad volna meg. Legalább annyi gerinc legyen benned hogy elmondod neki.
2012. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ezt csak te döntheted el. A te lelkedben kell rendet rakni. Szerintem nem igazán szereted a párod,"csak " megszoktad,hogy van,esetleg szereted mint barát. Ha ez már megesik akkor gondolkodni kéne a jövőn és nem egymás idejét húzni. Ha ez most megtörtént akkor a későbbiekben is megfog amikor már esetleg együtt éltek. Kezdj új életet szerintem.
2012. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Annyira nem lehetsz szerelmes, ha a testi vágyaidat nem tudtad legyőzni 4 (!!!!!) alkalommal sem... Ez nem egy véletlen baleset volt, hanem tudatos. Ezek után én nem gondolnám, hogy tényleg szerelmes vagy, mert akkor nem így cselekszel, és a távolság nem kifogás.


Valszeg ott fog hagyni, de ha nem akkor sem fog tudni megbízni többet benned érthető okokból.


28/n

2012. febr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
nézd kérdező!nem szép szép amit tettél ez való igaz,én is messze élek a barátnőmtől kb 400 km és már vagy nem láttuk egymást 1 hónapja,nekem férfi létemre meg sem fordul ilyen a fejembe és rá sem tudok nézni más nőre,inkább ha rám jön akkor kiverem magamnak 2 szer egymás után mint hogy hülyeséget csináljak.plusz ha nagyon szeretnéd akkor nem tettél volna ilyet,azt mondom az ember egyszer megbotlik azt még el lehet nézni mert tökéletes ember nincsen..de te 4 szer meg tetted és nem álltál le,nekem az jön le hogy nem szereted mert ha szeretnéd akkor az első alkalom után elbőkted volna magad és utána szemen köpted volna magad a tükörbe..mivel többször megtetted ezt úgy gondolom nem szereted igazán.ezért ha van benned egy lelkiismeret akkor szépen elé állsz és elmondod neki a történteket,ha szereted akkor azt is elmondod neki,két dolog fog történni,vagy elküld a büdös pi.csába vagy pedig ha őszinte vallomást teszel neki és elmondod hogy miért tetted akkor ha nagyon szeret akkor ad még agy esélyt a dolognak.a kérdés az hogy te szereted e egyáltalán őt?mert ha nem akkor teljesen mindegy hogy elmondod e vagy sem,ha nem szereted akkor mond meg neki hogy vége de a megcsalást ne mond el neki és ne kínozd a lelkét majd talál magának egy rendes hűséges lányt.ha ahhoz volt merszed hogy félre kúrjál 4-szer akkor ahhoz is legyen hogy oda állsz és elmondod neki.
2012. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!