Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a párom, többször....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukordinnye kérdése:

Megcsaltam a párom, többször. Eláruljam vagy maradjon titok örökké?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom, de messze lakunk az egyetem miatt egymástól. Van egy srác, akivel hihetetlen szexuális vonzalmat érzünk egymás iránt, de semmi többet. Jól elbeszélgetünk, de nem akarnánk többet. Eddig négyszer bújtunk ágyba, de nem szeretnénk többször a párjaink miatt. Engem gyötör a lelkiismeretfurdalás. Elmondjam a páromnak?
2012. febr. 2. 09:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne mondd el. Te amúgy 100% biztos vagy benne hogy ő nem csal meg? Azt mondod messze vagytok, ki tudja ő mit csinál. Szóval ha magadba nézel és tényleg szereted, akkor ne mondd el neki, mert csak mégjobban elrontod. Ha meg nem szereted, és mindegy hogy együtt vagytok e vagy sem, akkor mondd el.
2012. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
Ha már volt benned annyi, hogy többször megcsaltad, annyi is legyen, hogy elmondod!
2012. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%

Le leszek pontozva,de szerintem is joga van tudni a barátodnak,hogy mit tettél.Egyébként meg,ha 4x megtetted,miért ne tennéd meg többször is?3 a magyar igazság +1 a ráadás és ezek után több nincs?

Azt írtad,hogy gyötör a lelkiismeret furdalás-ez csak rosszabb lesz,úgyhogy minél előbb mondod el,annál jobb!

2012. febr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
35%
ne mond el neki, inkább felejtsd el a másikat, őt meg tedd boldoggá.
2012. febr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
40%
Inkább akaszd fel magad, minthogy ribanc maradj örökké.
2012. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ne mondd el neki, mert attól nagyon összetörhet, és a későbbi kapcsolatait is tönkrevághatod ezzel. Viszont szerintem szakíts vele rövid úton...
2012. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
62%
Mennyi kétszínű ribi van itt. Ha nem látnám el se hinném.
2012. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
20%
Ő is megcsal téged, úgyhogy tökmindegy.
2012. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Jól elbeszélgettek de nem akartok többet? Ezek szerint a a szex nem több mint a beszélgetés. A barátod, ha ugyanolyan okos mint te, soha nem jön rá.
2012. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
A nem akarnánk "többet" alatt azt értem, hogy nem akarnánk járni.
2012. febr. 2. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!