Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Annyira ideges vagyok, hogy menten elájulok!? 14/L

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt,nagyon szeretem és messzire tervezek vele.Eljutottunk a pettingig(elveszteni nem akarom,várnék vele 1-2 évet min.)...Lényeg ami lényeg,néha ilyen hülyéskedősen chaten elő szoktuk hozni a témát.

Ma beszélgetek anyuval erre benyögi,hogy egyszer úgy hagytam véletlenül a chat ablakot és ő persze rögtön elolvasta a beszélgetésünket,,,volt ott aztán minden"...Mondom köszi,nagyon aranyos vagy.:S Erre az volt a válasz,hogy ,,most már legalább tudom".


Össze-vissza remegek,tiszta ideges vagyok,élve el tudnám temetni magamat.Annyira kínos.Dühös vagyok az anyukámra,könyörgöm már ne turkáljon a gyereke magánéletében akármennyire is ,,vigyázni akar" rám. :S Nem tudom,hogyan kezeljem az egész helyzetet,lángol a fejem,beteg is vagyok,tisztára émelygek,volt egy pillanat amikor azt hittem tényleg elájulok(ugyan is előfordult már). Rá se tudok nézni,dühös vagyok rá.Tudja,hogy gyűlölök bárkinek is beszélni a magánéletemről,neki sem mondok el soha semmit,erre így hátba szúr...


2012. jan. 27. 19:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem 14 évesen anyám az ÖSSZES beszélgetésem elolvasgatta sztem... turkált a táskámban, stbstbstb. zavart, de nem tehettem semmit, mert 18 éves koromig ő felel értem, azt tesz, amit akar. és nem is mertem volna ekkora hisztit levágni, mint amit te is csinálsz, mert úgy felképelt volna, hogy nem kelek fel aznap. el vagy te kényeztetve. ülj le vele beszélni, ne hisztizz itt -.-
2012. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

kis takonygecí vagy kérdező!

hogy merészelsz így beszélni édesanyádról?

egy év múlva meg el vered anyádat,ha nem azt csinálja amit te akarsz?

jól meg kéne téged verni!

14 évesen nem pasi kéne neked hanem golyó a fejedbe!!!

2012. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Előítéletekre számítottam,ettől eltekintve köszönöm a hasznos válaszokat,most már sikerült megnyugodnom is. :)
2012. jan. 27. 19:49
 14/21 anonim ***** válasza:

ez nem előítélet,hanem az általad leírtakraegy reakció!

majd amikor felnősz és nem lesz már édesanyád akkor rájösz majd,hogy mit bactál el most!

2012. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát,az elkényeztetett és hasonló jelzőket nem éppen reakciónak nevezném.Most elkezdhetnék érvelni,de fölöslegesnek találom. Kaptam hasznos tanácsokat amiket megfogadok,aztán hello van. :)
2012. jan. 27. 19:59
 16/21 anonim ***** válasza:
hiába érvelnél. 14 éves vagy, egy 14 évesnek meg még simán beleszólhat az anyja az életébe. és még jó pár évig. és az meg, hogy a vele való kommunikáció helyett itt hisztizel, tényleg szánalmas.
2012. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
mit meg nem adnék egy ilyen anyáért, aki ennyiben hagyja a dolgot...
2012. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nagyon jó tanácsot nem tudok adni, én 15 vagyok, és az én anyukám is elolvas mindent, ami a keze ügyébe akad és személyes, nem érdekli, hogy ez a SAJÁT magánéletem. annyit tudsz csinálni, hogy legközelebb jobban figyelsz, ügyelj arra, hogy amikor akár pár percre elmész a géptől, zárd be az ablakot vagy akár jelentkezz ki, hogy biztosra menj, és figyelj oda, hogy ne hagyj elérhető semmit, amiben a magánéletedről bármit találhat. én is így csinálom...
2012. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért írtam ki a kérdést,szükségem volt pár jó tanácsra,mivel alapjáraton elég nehézkes az a bizonyos kommunikáció közöttünk. Bármit megosztok vele kigúnyol,visszaél vele,ezért nem mondok el neki semmit.Nem nevezném jónak a viszonyunkat,nem igazán lehet vele bármiről is normálisan elbeszélgetni,különben már rég túl lennék rajta. Mindegy,teszek egy próbát,majd csak kisül belőle valami. :S
2012. jan. 27. 20:13
 20/21 anonim ***** válasza:

88%!


majd,ha 18 éves leszel akkor lesz SAJÁT MAGÁN életed de addig a szülő felel minden ért amit csinálsz és jogában áll mindent megnézni és korlátozni amit csinálsz!

és ne beszélj itt hülyeségeket...nem kell hülyeségre oktatni senkit...!

majd,ha valaki megerőszakol akkor meg sírhatsz majd mert anyád azt sem tudja kinek a lakásán bactok meg coptok faxt! rohatt retkes erkölcstelen büdös ribancok vagytok!

2012. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!