Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire ideges?

Figyelt kérdés

16/L vagyok.

Világ életemben nagyon izgulós voltam. NYolcadikban megtetszett egy fiú. Hirtelen egyik reggel elkezdtem hányni. De csak reggel. Azt hittük, vírus. Aztán konkrétan ez eltartott vagy négy hónapig, de csak iskolaidőben minden reggel. Vagy otthon lettem rosszul, vagy az iskolában szünetben.

NAgy valószínűséggel a fiú volt az oka, ugyanis annyira izgultam miatta, hogy ezt váltotta ki.

Két hónapja van barátom. Mikor kiderült, hogy össze fogunk jönni, nem bírtam enni. Isklában egyszer elkezdtem vele beszélgetni, és ki kellett rohannom a mosdóba, mert azt hittem, hogy rosszul leszek.

A problémám, hogy áthívott holnap SZilveszterezni magához, és már most olyan ideges vagyok, hogy semmire se tudok figyelni. Ott lesznek a szülei, és meg is akar csókolni(eddig nem jött össze). Az idegességgel rengetegszer rontottam el a csók-próbálkozásokat. Itthon mindig úgy érzem, hogy nagyon jól menne, de aztán ideges leszek, hevesen ver a szívem és alig tudok felszabadult lenni. Mit csináljak? Az, hogy vegyek nagylevegőt, meg ilyenek nem segítenek, és holnapra kellene valami módszer. Alkoholt nem iszom.

Nagyon fontos, aki tud segítsen, mert ezt már nem bírom, ez nem átlagos idegeskedés.


2011. dec. 30. 14:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

1. ne igyál kávét!

2. a cigaretta segít ilyen helyzetekben, bár az sem ajánlott!!!

2011. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én a felelésekkel voltam így. MagneB6ot szedek azóta. Meg felesleges parázni, túl izgulod a dolgokat, nagy levegő és próbálj megnyugodni.
2011. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
magneb6 segített? :O
2011. dec. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem szoktam kávézni, csak nagyon ritkán és az is koffeinmentes.

Cigizni inkább nem, soha nem is próbáltam és nem is szeretném.

MAgneB6? Lehet kipróbálom, hátha segít, nagyon remélem.

2011. dec. 30. 14:16
 5/16 A kérdező kommentje:
Rögtön segített?
2011. dec. 30. 14:16
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig az egyetlen dolog,ami segítene,az az,ha még az ünnep előtt megbeszélnéd ezt a barátoddal.Így könnyítesz magadon és a barátod is tud segíteni!22/F
2011. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igyál nyugtató teákat. Esetleg menj el orvoshoz, hátha segít. Mindenképp oldd meg valahogyan, mert lesz még érettségi és számtalan vizsgád az életben. Nagyon nem lenne jó, ha azok is ilyen hatással lennének rád.
2011. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

22/F köszönöma válaszodat.:)

Azt tudja, hogy lelki gondjaim vannak. Hogy majdnem depressziós/pánikbeteg vagyok, és hogy orvoshoz jártam...

De nem háríthatom rá mindig a lelki bajaimat.

2011. dec. 30. 14:20
 9/16 anonim ***** válasza:
Rendszeresen szedem. Nyugodtabb vagyok tőle. Régen én is cigiztem, mert az nyugtatott le, de akkor meg büdös bagó szagom volt..
2011. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

74% Teljesen igazad van.

Próbáltam régebben ezt a légzőset, hogy nagy levegő, stb....Meg kis falatokba enni, és nem gondolni rosszra....nálam semmi se vált be. Orvoshoz nem hiszem, hogy így most ü nnep idején eltudok menni, utána...

2011. dec. 30. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!