Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire ideges?

Figyelt kérdés

16/L vagyok.

Világ életemben nagyon izgulós voltam. NYolcadikban megtetszett egy fiú. Hirtelen egyik reggel elkezdtem hányni. De csak reggel. Azt hittük, vírus. Aztán konkrétan ez eltartott vagy négy hónapig, de csak iskolaidőben minden reggel. Vagy otthon lettem rosszul, vagy az iskolában szünetben.

NAgy valószínűséggel a fiú volt az oka, ugyanis annyira izgultam miatta, hogy ezt váltotta ki.

Két hónapja van barátom. Mikor kiderült, hogy össze fogunk jönni, nem bírtam enni. Isklában egyszer elkezdtem vele beszélgetni, és ki kellett rohannom a mosdóba, mert azt hittem, hogy rosszul leszek.

A problémám, hogy áthívott holnap SZilveszterezni magához, és már most olyan ideges vagyok, hogy semmire se tudok figyelni. Ott lesznek a szülei, és meg is akar csókolni(eddig nem jött össze). Az idegességgel rengetegszer rontottam el a csók-próbálkozásokat. Itthon mindig úgy érzem, hogy nagyon jól menne, de aztán ideges leszek, hevesen ver a szívem és alig tudok felszabadult lenni. Mit csináljak? Az, hogy vegyek nagylevegőt, meg ilyenek nem segítenek, és holnapra kellene valami módszer. Alkoholt nem iszom.

Nagyon fontos, aki tud segítsen, mert ezt már nem bírom, ez nem átlagos idegeskedés.


2011. dec. 30. 14:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges, hogy kipróbálom, remélem rám is nyugtató hatással lesz. Ez + nyugtató teák.:)
2011. dec. 30. 14:22
 12/16 anonim ***** válasza:

"De nem háríthatom rá mindig a lelki bajaimat."

Ezt mondjuk megoszthatnád vele,szerintem rosszabb,ha nem tudja,hogy mitől vagy ilyen állapotban,de te tudod.Szorongásra pedig van akinek hat a tea,van aki meg sem érzi,én pl megihatok egy doboz "nyugtató" teát,ha olyan szitu van,akkor ugyanúgy szorongok,ez tapasztalat.Nyugtató tea nekem max este,lefekvés előtt és az sem azért,hogy mert olyan nagy nyugtató hatással lenne rám,hanem mert ízlik.Gyógyszer az hatásos,de sajnos nagyon leszedálja az embert.Cigit meg szívjon az,aki javasolta!22/F

2011. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Furán kezdem...

Versenyek előtt szoktam annyira izgulni, hogy alig bírok enni, pedig több órás fizikai megterhelés előtt kell egy komoly reggeli. Nem tudok mit tenni.

Randik előtt is izgultam. Aztán úgy kezdtem szervezni, hogy munkából vagy edzésről éppen oda tudjak érni a randira. Kitöltöttem a napomat, hogy ne is tudjak foglalkozni az izgulással.

Ha már elkezdődik (verseny vagy randi), akkor nem izgulok.

2011. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem olyan problémám volt, hogy mindig, ha valami izgalmasabb dolog történt pl.osztálykirándulás, mikulásbuli stb. előtt mindig hányingerem volt, mindez 6-7 évig folyamatosan.Utóbb rájöttem, az váltotta ki belőlem,hogy egyik osztálytársam 2.-ban 3-4 hónapon keresztül minden egyes nap megvert.Miután abbahagyta, 3.-4.-ben jelentkezett a hányingeres dolog.Volt,hogy tesira előtt,egyszerűen elhánytam magam több alkalommal is.Elvittek orvoshoz, voltam ultrahangon, vagy 4 vérvételem,majd megállapították,hogy gyomorideg.Felírt az orvos magbe B6-ot de,mint minden más szemes gyógyszert l,ezt is kihánytam,rögtön a lenyelése után.Aztán 6.-tól már csak osztálykirándulás előtt volt hányingerem, de előző nap nem vacsoráztam, az indulás előtt pedig hánytam.Utána megnyugodtam,semmi problémám nem volt.Ez az egész, ballagásom óta megszűnt.Azóta pont az ellentéte van, egyszerűen semmi betegség nem tud megfertőzni.Utooljára 7. osztály februárjában voltam beteg,pedig volt olyan,hogy az egész család itthon volt betegség miatt,engem mégsem fogott el.Most 10.-es vagyok.


Szóval igazából vagy magneb6 vagy előtte hánysz.Nekem a hányás után semmi bajom nem volt.

2011. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja, és nem szedek semmiféle gyógyszert,vitaminokkat, semmit,Még gyümölcsöt sem eszem.Legutoljára nyáron ettem egy banánt.
2011. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyien írtatok!:)

Teljesen igazad van 22/F, jobb, ha tudja. Pár dolgot már mondtam neki, de ugye az emberek nehezen értik meg ezt.:) De köszönöm, szerencsére Ő odafigyel rám:)

Én is voltam még régebben ezzel vérvételen, semmi bajom nem volt.

Igen, a hányástól én is megkönnyebbültem anno, de nem tudok direkt. Utána nekem se volt semmi bajom. Szeretnék én is túlleni rajta, de egyszerűen nem tudok mit kezdeni, kipróbálom a MagneB6-ot, veszteni nem vesztek úgysem...csak rászokni nem szeretnék.:)

Nagyon köszönöm,hogy ennyien ilyen segítőkészek voltatok, BUÉK!:)

2011. dec. 30. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!