Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Annyira ideges vagyok, hogy menten elájulok!? 14/L

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt,nagyon szeretem és messzire tervezek vele.Eljutottunk a pettingig(elveszteni nem akarom,várnék vele 1-2 évet min.)...Lényeg ami lényeg,néha ilyen hülyéskedősen chaten elő szoktuk hozni a témát.

Ma beszélgetek anyuval erre benyögi,hogy egyszer úgy hagytam véletlenül a chat ablakot és ő persze rögtön elolvasta a beszélgetésünket,,,volt ott aztán minden"...Mondom köszi,nagyon aranyos vagy.:S Erre az volt a válasz,hogy ,,most már legalább tudom".


Össze-vissza remegek,tiszta ideges vagyok,élve el tudnám temetni magamat.Annyira kínos.Dühös vagyok az anyukámra,könyörgöm már ne turkáljon a gyereke magánéletében akármennyire is ,,vigyázni akar" rám. :S Nem tudom,hogyan kezeljem az egész helyzetet,lángol a fejem,beteg is vagyok,tisztára émelygek,volt egy pillanat amikor azt hittem tényleg elájulok(ugyan is előfordult már). Rá se tudok nézni,dühös vagyok rá.Tudja,hogy gyűlölök bárkinek is beszélni a magánéletemről,neki sem mondok el soha semmit,erre így hátba szúr...


2012. jan. 27. 19:01
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

UI:Tudom,jönni fognak a megvető kis pisis vagyok még kommentek,de ha kérhetem mellőzzétek,semmi szükségem rá.

Nem bírtuk megállni,így eljutottunk a pettingig.De még annak sem mentünk bele minden mélységébe,hogy szépen fogalmazzak.

Nem akarok ennél többet,húzom is a dolgokat amennyire csak tőlem telik. A szexel még bőven várni szeretnék,és amit vele csináltam azt is szerelemből,megfontolva.Nem azért,mert ez a ,,menő",amúgy sem tud róla senki...Vagy is nem tudott,de anyum kitett magáért. -.-"

2012. jan. 27. 19:07
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Lesz ennél rosszabb is, ne szívd mellre :D Csak nyilván nehéz elfogadni anyucidnak, hogy lassan, nagyon LASSAN kezdesz felnőni.Beszéld meg vele! Jobb lesz.
2012. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

még jó, hogy 14 évesen vigyázni akar rád, meg tudni akar rólad. 14 évesen még nagyon nagyon fiatal vagy. ilyenkor már nagylánynak érzik magukat, de valójában még éretlenek... ez abból is látszik, hogy így kiakadsz azon, amit csinált... ugyanis mostmár úgysem tudod visszacsinálni, akkor meg minek idegeskedsz rajta ennyire?


ha érett lennél tényleg, akkor odamennél anyukádhoz, leülnél vele beszélgetni, és elmondanád neki azt, amiket ide leírtál- hogy a szexszel még várni akarsz, nem sieted el, és hogy zavar, hogy beleolvas a dolgaidba, és hogy miért csinálta. nem pedig itt hisztiznél.

2012. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

de azért te hagytad ott amiről beszélgettetek, ezt se felejtsd el, amúgy meg sok szülő ilyen kíváncsi, ismerős...

szerintem ne legyél rá dühös, legalább most már tudja hol tartotok, anélkül hogy neked kellett volna elmondanod

2012. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy félt anyud. Máskor légy óvatosabb vagy kezdj el anyuddal bizonyos dolgokat megbeszélni. Talán ha látja, hogy érettebb a gondolkodásmódod(nem akarsz még lefeküdni a barátoddal, csak 1-2 év múlva), akkor nem fog ennyire aggódni.
2012. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Anyád jó nő?
2012. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem is állítottam egy pillanatra sem,hogy érettnek gondolnám magamat. Anyukám pedig nagyon jól tudja és tisztába van vele,hogy gyűlölöm,ha a magánéletemben turkálnak,többször meg is kértem,hogy ne tegye ezt -nem ez volt az első eset- ,de egyik fülén be,a másikon ki. Értetlen. :S Kiakaszt,egy gyenge pontom van,az pedig az,ha beleásnak a magánéletembe.
2012. jan. 27. 19:16
 8/21 anonim ***** válasza:
19:14 f*sza vagy:D
2012. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát inkább az anyja, mint egy 14 éves gyerek.
2012. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
14%
te egy hülye kis tiniribanc vagy! és anyád 18 éves korodig azt csinál veled amit akar! milyen magnéletről beszélsz te csitri? én anyád helyében akkora maflást adtam volna,hogy bedagadtál volna a mentőbe!..:D
2012. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!