Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ideges vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ideges vagyok, hogy nyugodhatnék meg? Help!

Figyelt kérdés
..a barátom társasággal síelni ment és tegnap óta semmit nem tudok róla . Én nem akartam írogatni, úgy vok vele érezze jól magát ,de este küldtem két smst is azóta már hosszú órák teltek el ,csak annyit kértem h írja meg h jól van.És semmi :( én aggódom túl ? kérlek nyugtassatok meg nagyon kivagyok ..:(
2012. jan. 22. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Egy hüttében iszogat a barátaival és csini csajokkal ismerkedik, a telefonját meg direkt lenémította, mert tudja, hogy milyen kis kullancs vagy. Na, megnyugodtál?
2012. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
most miért kell bunkósodni :( aggódni valakiért tökmás mint az agyára menni. ő lelkendezett h hiányzom meg kár h nem vok ott .. -azért nem sakkozni ment valószínűleg ezért vagyok ideges.
2012. jan. 22. 23:10
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen normális a reakciód! Szerintem még akkor is normális, hogy rosszul érint, ha biztosan tudnád, hogy jól van, csak nem ír... Írd azt neki, hogy üzenjen, mert aggódsz érte! De az benne van a pakliban, sőt az a valószínű:), hogy kutya baja, csak kicsit kikapcsol, és nem nem írogat, ami nem azt jelenti, hogy nem gondol rád!! Nyugi! Mindjárt jön az SMS:)
2012. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó h írtál.6kor küldtem neki egy vidámat, és most este 10 előtt egy aggódósat ..előző napokon csomó smst váltottunk mert ő irt ..

Nem érdekel most semmi más csak legyen jól!!

2012. jan. 22. 23:28
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Szívesen:) Egyébként nyáron voltam külföldön, és küldtem haza egy sms-t ami nem ért célba, csak amikor leszállt a repülő itthon:):) Erre az eshetőségre is gondolj:) És megírod, ha válaszolt?:)
2012. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Meg, és remélem tényleg úgy van ahogy mondod h csak elvan a nagy ivászatban :) már megnyugodtam kicsit.. , és nagyon köszönöm h együtt érzel velem !!!
2012. jan. 22. 23:35
 7/13 A kérdező kommentje:
ja meg tényleg lehet a térerő probléma ..- köszönöm még1x!!
2012. jan. 22. 23:36
 8/13 anonim ***** válasza:
ÍÍÍgy van:) Jó éjt, és szívesen:)
2012. jan. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Esetleg arra is gondolj, hogy ha kártyás, hogy lehet elfogyott a pénze, amit ugye kint nem tud tölteni. Engem így egyszer majdnem eltűntnek nyilvánítottak. :) Én tudtam, hogy csak pár száz forint van a kártyámon és amikor az utolsó fillérjeim fogytak el, mondtam is a páromnak. Hogy akkor ő hol volt agyilag azt nem tudom, de ami utána következett azon még most is mosolygok néha. :) Párom teljesen besokkolt, hogy mi lehet velem, felvette a szüleimmel a kapcsolatot és ők is teljesen kétségbe estek, miután hiába hívtak kicsörgött, de semmi... A poén, hogy nálam nem csörgött a telefon EGYSZER SEM, sms-t meg nem írtak vagy legalábbis azt sem kaptam, így aztán azt sem tudtam, hogy aggódnak itthon értem és valahogy jelentkeznem kéne akár fülkéből, kölcsön telefonról, vagy bárhogy. :) Négy nap telt el, mire apumnak eszébe jutott, hogy nem a svéd hatósági szerveket kell riasztani, csak tölteni a kártyámra némi pénzt! :D Utána még egésznap nem volt nálam a telefonom, ha jól emlékszem olyan 64 nem fogadott hívásom volt estére! :D (nekem hirtelen az futott végig az agyamon, hogy otthon van valami baj, azért akartak ennyire elérni :)) Aztán amikor végre felvettem anyu teljesen elcsukló hangon volt egyszerre baromira mérges és még is boldog. Sosem felejtem ezt el! :D


Na mindegy, csak egy kis kitekintés. A lényeg, hogy nyugodj meg!! Ha társasággal ment és baj lenne, akkor valószínűleg a szülei már tudnának róla, márpedig ha ők tudnák, akkor gondolom neked is szólnának! :) Valószínűleg csak valami iszonyatosan gyér és abszolút kézzelfogható oka van annak, hogy nem érkezik válasz!

2012. jan. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Isten ments egy ilyen lánytól...
2012. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!