Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tálán tetszem nekije?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tálán tetszem nekije?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik.és szerintem neki is tetszek.Mert furán viselkedik velem néha kedves néha meg köcsög.és folyton néz engemet ez nem csak nekem tűnt fel.Olyan hülye szok lenni de imádom őt.Talán tetszem nekije?A haverom is meg mondta ,hogy folyton néz engemet.De nem merem megszolítanni őt mert mások előtt teszi magát.és ha megkérdezném tőle akkor letagadná.Néha meg is szokott védenni ha valaki beszolt nekem néha meg ős is foyltatja és beszologat nekem.és már csak 3napom lesz ebbe a suliba mert jővő héten megyek át egy másik suliba mert eztet nem bírom tovább itt.és ő is elmegy csak ő nem oda ahova én megyek.és nagyon fog hiányozni. :(
2012. jan. 26. 12:28
 1/6 BlackSword ***** válasza:
60%

"nekije"


Látom téged sem az eszedért tartanak...

2012. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
ezt már tegnap is kérdezted
2012. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Kúl vagy Mari! Csuda a pírszinged!
2012. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

jajj Gazsi éjjnyé béjjnyé!

Dikmá megint réklámozod mágád??

áhhh és buksi hol marad?

2012. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

12:40-nek.

csitujjámá megtuggya az egész fálu!

2012. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Mond meg neki ha nem tetszel neki nem lesz gond mert úgyis elmész
2012. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!