Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem meg? Tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg? Tetszem neki, de foglalt.

Figyelt kérdés

Van egy srác, nemrég elmondta nekem, hogy mennyire odavan értem, úgy érzi belém szeretett, de annyira sajnálná a barátnőjét elhagyni, hogy nem engedi a lelkiismerete...

Nos, próbáltam ebbe beletörődni, nem kerestem, semmi, de nem megy. Ez igazságtalan, csak sajnálatból vele maradni. Kinek jó ez így?

Hogy kéne meggyőznöm róla, hogy majd ezt később bánni fogja? Mert biztos vagyok benne.

Arról szó se lehet, hogy megcsalja velem, szóval ezt ne írjátok. :)

Tudom, milyen aljas vagyok, hogy szét akarok szakítani egy párt, de ha ilyeneket mond nekem, azért a kapcsolatért szerintem nem kár...


2012. jan. 18. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:

pf... :D csak etet kislány

ha annyira oda lenne érted otthagyná a barátnőjét akit "nem szeret"

nyal egy sort, hogy tartalékba jó legyél nála

fiatalka lehetsz még...

2012. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 pqpqpq ***** válasza:
szerintem is csak etet te meg nem kene az ok dolgukba beleavatkozzal.
2012. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves ő, illetve te?
2012. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én 21 vagyok ő 24.

Most gondolhattok akármilyen naivnak vagy ostobának, ő tipikusan az a túl jó lelkű srác, aki inkább úgy van vele, hogy el van így is a kapcsolatában, de nem töri össze a szívét.

Nem számít, hogy elhiszitek, vagy nem, de tegyük fel, hogy így van. Ennek tükrében kérnék tanácsokat!

Mellesleg egyikőtök se válaszolt a kérdésre...

2012. jan. 18. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy hagyd el, vagy pedig tedd őt döntés elé, hogy a 2 nem mehet együtt. ne legyél már kislány...
2012. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hagyjam el? Nem vagyunk együtt, azt hiszem valamit félreértettél :)
2012. jan. 18. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:

egy munkahelyen dolgoztok?

Történt már közöttetek valami?

2012. jan. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Átvitt értelembe gondoltam, mondj le róla, érted...
2012. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!