Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy sem?

Figyelt kérdés
nekem nagyon bejön...és észrevettem már párszor a szemem sarkából hogy engem néz...meg egyik órán is adott rá okot hogy azt gondoljam hogy be jövök neki...
2012. jan. 25. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
megvan a válasz
2012. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és én elég félénk fiú vagyok és idősebb is nálam a lány...
2012. jan. 25. 14:33
 3/10 A kérdező kommentje:
és mi a válasz? :/
2012. jan. 25. 14:33
 4/10 anonim ***** válasza:

"meg egyik órán is adott rá okot hogy azt gondoljam hogy be jövök neki..." akkor mi a kérdés?

Mi volt az az ok?

Kicsit pontosíts:)

2012. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azt mondta h ide ülhet mellém
2012. jan. 25. 14:40
 6/10 Timi: ) ***** válasza:
Ha valaki néz valakit azért nézi,mert vagy valami furcsa van rajta vagy tetszik neki a látvány.Ha többször rád néz,esetleg mosolyog is,bejössz neki.Ha neked is tetszik,szemezz vele,mosolyogj,menj oda hozzá,biztos nem harapja le a fejed :)
2012. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ez még nem olyan nagy dolog, de kezdetnek nem rossz. Timivel egyet értek, de azért óvatosan, mert még hozzád vághatja azt, hogy "én nem is akarok semmit".


Amúgy mennyi idősek vagytok?

Esetleg más jelet még nem vettél észre?:)

2012. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hívd el valahová... Egyből kiderül:)
2012. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én 11 és fél ő 12 és fél..annyi h amikor a haverokkal lökdösődünk akkor volt olyan hogy oda jött és azt mondta hogy fejezzétek be de ez nem is ok szerintem de lehet hogy az...
2012. jan. 25. 15:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát pl engem is nézett osztálytársam. kb napi 20-25x rámnézett, pedig nincs oka felém nézni, hiszen hátrébb ülök. Bepróbálkoztam, nem jött össze, bár egyáltalán nem bánom. Csak azért tettem mert kíváncsi voltam :D

De próbálkozz be nála, nem vesztesz semmit.

2012. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!