Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főleg a kisebbségben élőkhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg a kisebbségben élőkhöz szól a kérdés. Hogyan lehet megfogni egy cigány srácot ha magyar vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom őt kiismerni és nem is hagyja magát. Én komolyan gondolnám vele de még pár hónapja ismerem és nem tudom hogy ő mit akarhat. Mit tegyek hogy hatással legyek rá és kapcsolatot létesítsünk? Mindketten 20on évesek vagyunk. Fajgyűlölők kíméljenek.
2012. jan. 22. 18:11
1 2 3
 21/27 Ájron ***** válasza:

Azt miből veszed hogy bőrszín alapján általánosítunk? Az meg sem fordult a fejedben, hogy a cigány bűnözés problémájának köze lehet a dologhoz?

nem tom mit szólnál, ha hugodat is megpróbálnák, bántani, neked is naponta bepofáznának, és dédanyádhoz 4.-ére mennének be?? Légy vele, boldog, aztán majd meg látod, hogy meg lett-e az az 1 a 10 000-hez arányú kivétel...

2012. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Az elején mindenki a szebbik arcát mutatja...
2012. jan. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok lesz, egyértelmű hogy nem tudhatom de megér egy próbát, ha rosszul járok nem nektek fogok itt sírni ne aggódjatok:D
2012. jan. 26. 21:35
 24/27 jani010 válasza:
44%
Ökörség ez az általánositás,hogy a cigányfiu feldarabol meg ilyenek,ha szakitasz vele.Ha valami örült magyart,vagy akármilyen nemzetiségüt, fogsz ki az is feldarabolhat.Én ismerek olyan magyar férjeket akik igazi trogerek,dolgoznak?Igen!Csakhogy nem a családjára hanem a kocsmára költi a pénzét.Ne általánositsatok,mert eza fajgyülölet jelenleg csupán politikai érdek,mert igy elterelhetik a figyelmet a valodi problémákrol.
2012. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
20:25 Persze, csak éppen a cigányoknál sokkal gyakoribb az ilyesmi.
2012. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Látom, senkitől nem érkezett egy vmire való válasz, így én egy kérdéssel nyitok: milyen fajta cigány a párod?Egyáltalán nem mindegy.Kolompár vagy beás?Ha az első, akkor én ammondó vagyok, ha annyira szeretitek egymást, neked tényleg hátat kell fordítanod az eddigi életednek, ők ugyanis alapból nem szeretik, ha a fiúk "parasztot" visz a házhoz, meg ne sértődj a kifejezésen, de minden roma nációnál a magyar az egyértelműen parasztot jelent, illetve gádzsi, gádzsó, azaz idegen a kolompároknál.Ők valóban nagyon szélsőségesek, de náluk is, mint a legtöbb románál a társadalmi helyzetük a legfontosabb, az alapján tartják a szokásokat és minden mást az dönt el.A legfontosabb az, hogy az ANYJA elfogadjon, mert ez mérvadó náluk, az anyjukért a szó szoros értelmében véve ölni tudnak, ha vki bántja az anyjukat - pláne az asszonyuk - az megbocsáthatatlan bűn; inkább megbocsátanak egy pofont, mintha az anyjukat szidalmazza vki.Konflikusba egyáltalán nem keveredhetsz soha, semmilyen körülmények között, még akkor se, ha neked van igazad, mert inkább szakít veled.Ha az ősök elfogadnak - apóssal vigyázni kell, sajna működik náluk az, ami a primitív népeknél általában - hogy a házhoz hozott asszony nem öltözhet kirívóan ( még a leginkább fejlődőképes romáknál is ), mert ezzel azt a jelet küldi, hogy nem csak a fiáé vagy, hanem akár az övé is lehetnél.Erre vigyázz, ráadásul az anyósjelölt féltékenységét e tekintetben kivívni, na az nem egy bölcs dolog.Rettentesen féltékenyek tudnak lenni a nők, akár a tettlegességig is elmennek, ha vmi testiség kerül fókuszba, ami felkelti férjeuruk érdeklődését.Tudnék még mit írni, de majd csak akkor, ha tényleg érdekel a dolog még és inkább privátot.Jah, a beás cigány más!Honnan ismered fel őket?A nevükről: Orsós, az echte beás cigány, aztán a magyarosított változatok: Oromos, Orsai, Orbán (! - anyja echte beás cigány..)stb.Ha nem romanit, hanem archaikus románt beszél, akkor tuti, hogy az.Ők jóval asszimilálódottabbak, mint a kolompár, oláh fajta.Ők tipikusan az eredeti indiaiak szétszóródott "testvérei" küllemükben és kultúrájukban is.Sokkal civilizáltabbak, mint az igazi romák, ők egyébként nem is vallják magukat romának, hanem cigánynak.Romának csak a romani nyelvet beszélők számítanak, tehát ők azok, akik nem kérik ki maguknak azt, hogy "cigány", hanem ez az alap náluk, sértés ha leromázza őket vki....Írj privátot, ha van kérdésed.
2012. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. febr. 10. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!