Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főleg a kisebbségben élőkhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg a kisebbségben élőkhöz szól a kérdés. Hogyan lehet megfogni egy cigány srácot ha magyar vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom őt kiismerni és nem is hagyja magát. Én komolyan gondolnám vele de még pár hónapja ismerem és nem tudom hogy ő mit akarhat. Mit tegyek hogy hatással legyek rá és kapcsolatot létesítsünk? Mindketten 20on évesek vagyunk. Fajgyűlölők kíméljenek.
2012. jan. 22. 18:11
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Más mert még hasonló temperamentumú sráccal nem találkoztam, nagy mértékben különbözik a stílusa az enyémtől és nem tudom hova tenni.
2012. jan. 22. 18:30
 12/27 anonim ***** válasza:
90%
Magyarul tipikus deviáns cigánybűnöző. Kerüld el jó messzire!
2012. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%
Häziassäggal es a csalädjän keresztül. A roma fiuk szeretik a kihivo länyokat (ki nem), de csak alkalmi, felületes kapcsolatra. "Felesegnek", asszonynak epp az ellentetet keresik. Azt azert jo, ha tudod, hogy näluk az "asszonynak", otthon a helye!
2012. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%
Biztosan van valami régi hűtőtök vagy televíziótok. Ajánld fel neki, hogyha eljön érte, akkor elviheti. Esetleg oda csábíthatod valamilyen színesfémmel is. Ha már nálatok van, akkor beszélgethettek is:D:D
2012. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Ájron ***** válasza:

Nos, elősször is hízz el, és legyél tapló. ha kirohasztod valahogy egykét fogad, az is előny nekik.


Az meg hogy nem hagyod hogy megalázzon... Úgy megver, hogy minden bordád eltörik. ha mázlid van, még az anya császárnő is megszaggat.


Sok boldogságot a férgeddel.

2012. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Miért bántjátok szegény lányt?

egyébként nekem is cigány pasim van , de vigyázni kell velük mert tényleg kiszámíthatatlanok ! engem még soha nem vert meg a 4év alatt de öket nem lehet kellemetlen szituba hozni mások elött mert akkor kikapsz! az elején valóban nem olyanok amilyeneknek kéne lenniük . szépen lassal bevezetik a "szabályokat"(már amelyik..) és utána meg döntés elé állítanak h vagy a barátaid vagy ő...sokat tudnék erről mesélni. de csak akkor gyere össze vele ha nem vagy egy bulizós,csavargós lány:)

2012. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
medvecsapdával
2012. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
17:28 Nem bántjuk, pont h jót akarunk neki.
2012. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Tegnap volt nálunk és nagyon jól éreztük magunkat:) Nem próbált kirámolni és rájöttem h nagyon is egy hullámhosszon vagyunk:) Köszönöm a válaszokat és a sok jó kívánságot:D Egyébként bőrszín alapján elítéltek embereket, pedig nem lehet általánosítani, mindenki más nem vettétek még észre?
2012. jan. 25. 02:34
 20/27 anonim ***** válasza:

Persze, mert most még minden oké, de mi lesz, ha szakítotok? Jobb esetben csak megver.

Nem lehet általánosítani, de nagyon kevés kivétel van. Sajnállak, de megérdemled.

2012. jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!