Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólsz, hogy a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólsz, hogy a magyar férfiak megcsalásban világelsők?

Figyelt kérdés

A magyar férfiak megcsalásban világelsők

2011. december 3.

Minden ötödik magyar férfi megcsalja a párját. Mi több, zömük egyszerre több nővel is - olvasható a Borsban.

"Tény, hogy a legtöbb férfi számára szeretni és szexelni, az két dolog. A félrelépő nem szereti alkalmi párját, csak szexel vele. Mi több, sokszor ezt büszkén be is vallja." - mondja a Borsnak nyilatkozó dr. Sebestyén Tamás szexuálpszichológus. A felmérés szerint egyébként megcsalásban lekörözzük a franciákat, a spanyolokat, az olaszokat és a briteket is.


A magyar férfiak húsz százaléka a névtelen felmérésben azt vallotta, hogy hűtlen a párjához, ami éppen duplája a csalfa nők arányának, s így a „hűtlenségi világlistán” átvettük a vezetést. A felmérés szerint a hűtlenséget másként viselik a férfiak, mint a nők. Előbbiek számára kész tragédia, a megaláztatás netovábbja, ha kiderül, hogy felszarvazták őket, igaz: ma már a nők sem viselik ezt sokkal jobban

"A válások többsége közös megállapodással történik, nehéz megmondani, ki lép gyakrabban félre. Az viszont igaz, hogy ha okfeltárásra kerül sor, akkor a nők hozzák fel többször indokként férjük hűtlenségét." - mondta a lapnak Dr. Nemes András válóperes ügyvéd. A nők, szexuális életük kezdetétől átlagosan hét partnerrel létesítenek viszonyt, ami elmarad az orosz, a brit vagy a francia átlagtól, de még mindig az élvonalba sorolja hölgyeinket. A magyar férfiak ennél háromszor több nővel kerülnek intim kapcsolatba életük során, s ez szintén dobogós hely a rangsorban.


Forrás: [link]


2011. dec. 4. 11:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
2011. dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
50%

Ez egy női lapban publikált cucc ahogy látom bár nem olvastam el, de ha te hiszel neki akkor én kérdésem, igaz hogy a magyar nők hiszékenységben világ elsők?


Brit tudósok kimutatták hogy a magyar nők sokkal válogatósabbak más nemzetek nőinél. A jelenség egyrészről a társadalmi és anyagi helyzetnek köszönhető, illetve annak hogy a levegőben megnőtt pp(plázap*csa) érték...

2011. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Baromság
2011. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
A magyar nők tényleg elég válogatósak, nem kellenek ide tudósok.
2011. dec. 4. 11:14
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

"olvasható a Borsban"


Ez szerintem mindent elmond.

2011. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Más nemzet lányai is azok...21/L
2011. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 szamóca.. ***** válasza:
59%
egyrészt nem gondolnám hogy reprezentatív lenne az eredmény, másrészt amilyen nők vannak hát én nem csodálkozom.:D azért amikor vki hisztirohamot kap ha a pasija facebookon vki képét lájkolja, hát, én se bírnám.
2011. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
De nem csak a magyar nők ilyenek...
2011. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

AZT, HOGY MÁS NEMZETEK FIAI HAZUDÓSABBAK!!!


:-D Pedro

2011. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

"olvasható a Borsban"


Ez szerintem mindent elmond.


:DDDDDDD


Szerintem is:D

2011. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!