Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólsz, hogy a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólsz, hogy a magyar férfiak megcsalásban világelsők?

Figyelt kérdés

A magyar férfiak megcsalásban világelsők

2011. december 3.

Minden ötödik magyar férfi megcsalja a párját. Mi több, zömük egyszerre több nővel is - olvasható a Borsban.

"Tény, hogy a legtöbb férfi számára szeretni és szexelni, az két dolog. A félrelépő nem szereti alkalmi párját, csak szexel vele. Mi több, sokszor ezt büszkén be is vallja." - mondja a Borsnak nyilatkozó dr. Sebestyén Tamás szexuálpszichológus. A felmérés szerint egyébként megcsalásban lekörözzük a franciákat, a spanyolokat, az olaszokat és a briteket is.


A magyar férfiak húsz százaléka a névtelen felmérésben azt vallotta, hogy hűtlen a párjához, ami éppen duplája a csalfa nők arányának, s így a „hűtlenségi világlistán” átvettük a vezetést. A felmérés szerint a hűtlenséget másként viselik a férfiak, mint a nők. Előbbiek számára kész tragédia, a megaláztatás netovábbja, ha kiderül, hogy felszarvazták őket, igaz: ma már a nők sem viselik ezt sokkal jobban

"A válások többsége közös megállapodással történik, nehéz megmondani, ki lép gyakrabban félre. Az viszont igaz, hogy ha okfeltárásra kerül sor, akkor a nők hozzák fel többször indokként férjük hűtlenségét." - mondta a lapnak Dr. Nemes András válóperes ügyvéd. A nők, szexuális életük kezdetétől átlagosan hét partnerrel létesítenek viszonyt, ami elmarad az orosz, a brit vagy a francia átlagtól, de még mindig az élvonalba sorolja hölgyeinket. A magyar férfiak ennél háromszor több nővel kerülnek intim kapcsolatba életük során, s ez szintén dobogós hely a rangsorban.


Forrás: [link]


2011. dec. 4. 11:07
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
komoly :/
2011. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Voltatok más nemzet nőivel is? Csak mert amíg nem addig én erősen állítom hogy a magyar nőknél nincs rosszabb se szebb <3 :P
2011. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

#5/8


Ha az nem lett volna kiírva, talán még el is hittem volna.

2011. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts,azért élnek még normális nők is Mo.-n...

21/L

2011. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Máshol is van hűtlenkedés, nem csak Magyarországon.

Az persze más kérdés, hogy némelyik nő eszméletlen módon tud viselkedni, féltékeny mindenre ami él és mozog.

Úgy gondolom, hogy ha valakit megcsalnak, arról ÁLTALÁBAN mindkét fél tehet. Persze tényleg vannak olyan férfiak és nők, akiknek teljesen mindegy, hogy ki mennyire szereti őket, nem érdekli és ugyanúgy megcsalja, mert neki ez a lételeme.

22L

2011. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Szerintem nálunk vannak a legszebb lányok.

Hogy mennyire hisztisek, válogatósak egy dolog, de legalább szépek!

2011. dec. 4. 11:21
 17/37 anonim ***** válasza:
Inkább legyenek csúnyák de normálisak....
2011. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Ez nem valós. Egy részt engem meg sem kérdeztek! Más részt valaki lehet nem mond igazat és hűségesnek tartja magát. A nők dícsekednek vele, hogy hűtlenek? Nem tudom, de engem nem kérdezet meg senki se és a voltbarátnőmet se aki megcsalt...
2011. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

"Hogy mennyire hisztisek, válogatósak egy dolog, de legalább szépek!"


Ha neked az fontos, hogy jól nézzen ki, és emellett nem számít, hogy esetleg rinyagép, akkor megérdemelnéd, hogy egy igazi hülye hisztis p*csát találj magadnak.

2011. dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Engem spec nem érdekel mit csinál a többi magyar pasi. Én elvagyok a magam szférájában.


22/L

2011. dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!