Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szerintetek a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek a magyar férfiak milyenek?

Figyelt kérdés

Az oroszoktól biztosan jobbak vagyunk:

[link]


Egyébként ha a történelmet megnézzük, mindig meg volt a nők tisztelete, persze idióták- mint mindenütt- sajnos itt is akadtak.


2011. ápr. 26. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Bár én fiú vagyok, de szerintem hülyeség ez az általánosítás, mindenhol vannak rendes pasasok, és mindenhol van egy vagon rohadt állat, csak jót kell kifogni, 15/F, hja, és bocsi hogy én is írtam:)
2011. ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Így van, de mindenben lehet általánosítani. pl. a cigányok többsége nem tud integrálódni, nem dolgozik stb. Ez nem azt jelenti, hogy az összes ilyen lenne, de a többségnél ez a helyzet.
2011. ápr. 26. 09:58
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az első vagyok, nézd, a cigányok nem nem tudnak, hanem nem is akarnak. Persze hogy nem kapnak munkát, még ha végzettségül van se, látják rajtuk hogy cigány, és senki nem akar úgy ébredni hogy a céges kocsin már nincsennek kerekek, meg öngyilkosságra se készülnek szerintem a munkavállalók, egyébként az ország mentalításával van a nagy probléma.
2011. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ország földrajzi megnevezés, egy országnak nem lehet mentalitása -.-"
2011. ápr. 26. 10:13
 5/9 anonim ***** válasza:
És ki modnta hogy az a problémája? Te milyen földrajzi megnevezésről beszéltél itt eleve?:) Érthetetlen vagy...
2011. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
És lehet mentalitása, nagyon butácska vagy még úgy látom:) Ugyanis tudod van a nép, meg van a vezető, egy diktatórikus országban a vezető diktálja hogy mit kell követni, és elég sok a fanatikus merénylő stb, ne menjünk bele, úgy se fogod megérteni... A lényeg hogy lehet mentalitása egy országnak, mint ahogy most Magyarországnak hogy elhagyjuk ezt a kura kölcsönt...
2011. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak értelmetlen volt a mondatod. Egy országnak nem lehet mentalitása, viszont egy nemzetnek igen.
2011. ápr. 26. 10:36
 8/9 A kérdező kommentje:

Jó ég. 8általánosod megvan? Diktatórikus országnak nevezni egy demokratikus köztársaságot. XD.

Na ezt elküldöm a többi egyetemistának is, jót röhögnek majd!

2011. ápr. 26. 10:43
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Te tényleg ennyire nem tudsz szöveget értelmezni? Ki beszélt itt magyarországról, diktatórikus ország mint kuba, fáj a hülyeséged, mindegy, szólok a moderátoroknak, mert direkt provokáló kérdés.
2011. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!