Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főleg a kisebbségben élőkhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg a kisebbségben élőkhöz szól a kérdés. Hogyan lehet megfogni egy cigány srácot ha magyar vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom őt kiismerni és nem is hagyja magát. Én komolyan gondolnám vele de még pár hónapja ismerem és nem tudom hogy ő mit akarhat. Mit tegyek hogy hatással legyek rá és kapcsolatot létesítsünk? Mindketten 20on évesek vagyunk. Fajgyűlölők kíméljenek.
2012. jan. 22. 18:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Adjál neki segélyt.
2012. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Tegyél magadra arany ékszereket,és hogy biztosra menny legyen rajtad egy kis retek is,1 hétig ne fürödj előtte.
2012. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%
azt az iskolázatlan cigány ku*va anyját.
2012. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 vnas00000 ***** válasza:
82%
miért pont egy cigányt akarsz?:O amúgy meg sok fuksz és viríts neki a lóvét :D
2012. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Mattusz válasza:
100%
Lasszóval.
2012. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Látom tetszik a kérdés. Nekem nincsenek előítéleteim, meg nem is érdekel a véleményetek, nem az a lényeg milyen nemzetiségű ha éreztek az adott ember iránt.
2012. jan. 22. 18:22
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Ne akarj cigány srácot! Még ha normálisnak is látszik elsőre, akkor is valószínűbb h nem az. Aztán ki tudja, lehet h feldarabol, ha szakítasz vele. Az ehhez hasonló hírekben mindig cigány az elkövető, persze erről elfelejtenek szólni.
2012. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Hát kislány, sok szerencsét... aztán, ha ütni-verni fog téged, erőszakoskodik veled, esetleg elkezdi fenyegetni a családodat,ne csodálkozz.
2012. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha nincsenek előitéleteid,akkor miért kezeled máshogy?!Ezek szerinte ha máshogy kell megfogni akkor más mint mi.
2012. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem hagynám hogy megalázzon, azt egyik férfinak sem. De míg nem ismerem, nem kerülök hozzá közelebb nem tudom milyen. Egyébként meg nem félek tőle, ezzel nem lehet elriasztani:D
2012. jan. 22. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!