Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nő is érzi magát ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is érzi magát ilyen "semminek"? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, most végeztem az egyetemen, épp kezdek dolgozni.

Van 1 barátom, 5 éve vagyunk együtt. Szóba került az összeköltözés, de a barátom kicsit megilyedt, félti a függetlenségét. Saját lakása van, nem nagyon akar nekem kulcsot adni:)

Állandóan csak bánt, hogy sportoljak mert kövér vagyok, lusta vagyok, semmire való vagyok. Amíg nem tanulok meg főzni addig nem áll velem szóba stb.

Mondtam, hogy pl adjon kulcsot és mivel ő későbbig dolgozik addig főzök vmit. megpróbálom, gyakorlat teszi a mestert. De ő nem, előbb bizonyítsak.

Itthon nincs nagyon lehetőségem főzőcskézni, ott egyszerűbb lenne az üres házban.

Mit tegyek? Fogyózni se volt kedvem erőm, folyamatosan a tanulásra koncentráltam.

Jobbat érdemelnék? Vagy vele van a baj?


2012. jan. 20. 23:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%

"Saját bevallása szerint is kövér (nem kicsit), lusta, 23 évesen semmit nem tud főzni, gondolom, nagy vagyont sem szedett össze az egyetemi évek során >>> ne ámítsuk már , nem ilyen nőről álmodnak a férfiak. Találna új párt, persze, de ott is lenne valami defekt. "


Akkor sem jogosítja fel a barátját semmi arra, hogy állandóan sértegesse a Kérdezőt!


Ha ennyire selejtnek tartja, akkor hagyja ott a lányt, és ne rombolja az önbizalmát, és ne szadizza a szavaival.


Vagy a srácnak direkt olyan nő kell, akit lenézhet, és akin uralkodhat?


Lehet, hogy a kérdező kövér, és az is lehet, hogy nem jól főz, viszont lehet, hogy egy csomó más jó tulajdonsága van.

Például kedves, odaadó, hűséges, megbízható, szorgalmas, okos, és még sorolhatnám!


Aki szereti a másikat, az a jót látja meg benne elsősorban, illetve a jót IS, nem csak a rosszat!


Ja, hogy ha a rosszra koncentrálunk, akkor egyszerűbb tönkretenni valakinek a maradék kis önbizalmát is, hogy elhiggye, senkinek sem kellene?

Így csinálnak maguknak az emberek egy házi csicskát, aki azt érzi, hogy tűrnie kell, mert olyan hitvány, hogy másnak úgy sem kellene.


Az állandó becsmérlés kikészíti az embert, ez nem kritika, nem építő jellegű észrevétel, hanem bántalmazás!


Amit nem kell, és nem is szabad tűrni, akkor sem, ha kövér valaki, akkor sem, ha pénztelen (23 évesen!!!!)!


Állj ki magadért Kérdező, ne hagyd, hogy tönkretegyen ez az ember!

2012. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is, ha tényleg kövér, és nem tud főzni, az azzal nem fog könnyebbé válni, ha valaki folyton fúrja az oldalát.. Ha igazán szeretné, segítene neki, hagyná gyakorolni főzni, együtt csinálnák, ha kicsit túlsúlyosnak tartja, rávenné valami mozgásra... De ne már, hogy ezek feljogosítsák a srácot, hogy azt mondja, hogy "kövér disznó vagy és még főzni sem tudsz"... Valamikor valamiért ugyanis beleszeretett... Ha meg nem tudja elviselni a változást, és kijavítani a hibákat, dobja ki a kérdezőt, és kéééééééész.
2012. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
75%
Vele van a baj! Mi az, hogy azt mondja, hogy kövér vagy, lusta és semmirekellő. Az én párom ezt mondaná, azt hiszem szóba sem állnék vele. Pedig lassan 6 éve leszünk együtt. 16 éves voltam amikor összejöttünk. Én is felszedtem azóta pár kilót (5-6kg), és gőzerővel dolgozom, hogy leadjam. De amikor elkezdem mondani neki, hogy "nézd meg milyen dagadt vagyok", csak annyit válaszol, hogy "ugyanmár, ugyanolyan szép vagy, mint azelőtt". Főzni mi együtt tanultunk meg anyukámnál. Mindketten fiatalok vagyunk. Egyszer elkezdtük, és mára már egész jól megy. :)
2012. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Itt lényegtelen, hogy te mennyire vagy "kövér", a barátod viszont nagy bunkó (bocsánat). Egyrészt mindent lehet úgy közölni, hogy ne bántsuk meg a másikat, szándékosan semmiképp, másrészt meg a barátod ilyen hozzáállásával semmi keresnivalója melletted. Legyen csak független, ha annyira félti.

Légy magadra büszke és attól mindenképpen legyen több önérzeted, hogy egy ilyen hogy is mondjam "furcsa" embernek a szavára adsz és hogy tőle/vele remélsz bármilyen jövőt is.

Ha hasonló helyzetben lennék, kidobnám őt mindenféle mellékes magyarázat nélkül. Szerintem az ilyen ember azt sem érdemli meg.

2012. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
46%
Megáll az eszem!Mert a férfiak aztán mind tökéletesek,igaz,túró rudi?!Nyilván Te is egy Adonisz vagy,és mindenhez remekül értesz,meg a kérdező párja is...Hagyjuk.Szerintem keress magadnak mást,olyan partnert,aki a személyiségedet,kedvességedet,iskolázottságodat,szerénységedet értékelni tudja,és ezért szeret.Próbálj meg lefogyni,de ne ezért az egoista pasiért,hanem magadért,hogy jól érezd magad a bőrödben,legyen önbizalmad.Én is most ezt igyekszem megvalósítani.Fel a fejjel,nem vagy értéktelen,hidd el,meg fogod találni azt,aki becsülni fog!Sok sikert kívánok Neked ehhez szeretettel!Z
2012. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
9%

#25


Senki nem tökéletes, de azért 1-2 vonzó tulajdonság nem hátrány, és a kérdezőben úgy tűnik, fel sem merül, hogy tennie is kéne valamit a szebb élet reményében. (Lásd a freud-i "Jobbat érdemelnék? Vagy vele van a baj?" kérdést. Nem ismerjük a másik fél érveit, az előzményeket, meg úgy általában a teljes igazságot. Így azért nehéz ítéletet mondani, itt rajtam kívül mégis megtette mindenki.

2012. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha a párod tényleg, igazán szerelmes lenne beléd, akkor már az elején adott volna lakáskulcsot! Én a Páromtól már kb. 1,5 hónap után kaptam lakáskulcsot (meglepetésként), hogy ha ő délutános, akkor is be tudjak hozzá menni, ne csak akkor ha ő otthon van.

2012. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!