Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nő is érzi magát ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is érzi magát ilyen "semminek"? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, most végeztem az egyetemen, épp kezdek dolgozni.

Van 1 barátom, 5 éve vagyunk együtt. Szóba került az összeköltözés, de a barátom kicsit megilyedt, félti a függetlenségét. Saját lakása van, nem nagyon akar nekem kulcsot adni:)

Állandóan csak bánt, hogy sportoljak mert kövér vagyok, lusta vagyok, semmire való vagyok. Amíg nem tanulok meg főzni addig nem áll velem szóba stb.

Mondtam, hogy pl adjon kulcsot és mivel ő későbbig dolgozik addig főzök vmit. megpróbálom, gyakorlat teszi a mestert. De ő nem, előbb bizonyítsak.

Itthon nincs nagyon lehetőségem főzőcskézni, ott egyszerűbb lenne az üres házban.

Mit tegyek? Fogyózni se volt kedvem erőm, folyamatosan a tanulásra koncentráltam.

Jobbat érdemelnék? Vagy vele van a baj?


2012. jan. 20. 23:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
73%
fel a fejjel! még csak 23 vagy, még annyit változhat a tested! egy kis kitartással olyanná alakíthatod, amilyenné akarod. én pl vézna vagyok, de annyira, hogy kb semmi izom sincs rajtam, ezért sok helyen lóg rajtam a bőr. most kezdtem el Rubint Réka videókra tornászni, hát majd meglátjuk mi lesz belőle. akaraterő kérdése az egész.
2012. jan. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
69%

hát épp ez a cél kedves kérdező!

folyamatosan direktbe építi le az önbizalmadat, hogy elhitesse veled hogy te rajta kívül másnak már nem is kellhetnél. már csak ezért is ragaszkodni fogsz, hozzá előző kommentedből sajnos már látni jól, hogy el is hitette veled. amúgy meg nem a barátodnak kellene szólni, hogy kövér vagy, hanem magadnak kellene észrevenni és saját magadért kellene nőiesebbnek lenni, nem miatta. az összeköltözés tényleg olyan fontos?

2012. jan. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
86%

Előző: 5 év után ki ne akarna összeköltözni.


Te meg kérdező ne légy már ekkora lúzer, dobd ki a nyavalyást. Ha te is látod, hogy sok felesleg van rajtad, sportolj, egyél egészségesebb ételt. A Rubint Réka videói tényleg jók. Ettől függetlenül a barátod egy f@sz. Mi az hogy még kulcsot se ad a lakásához, hogy néha benézz, főzzél neki? Agyrém. Mások ennyi idő után tényleg együtt laknak, sőt valaki már el is jegyzi a párját.


Nekem is volt ilyenem, pedig én csinos vagyok, főzök is rendszeresen. Mégis teljesen leamortizált a krapek, állandóan bizonygatta, hogy olyan jóképű és okos pasim mint ő sosem lesz, és egyáltalán nézzek már magamba h hogy viselkedem vele (kb a seggét kinyaltam kiszolgáltam sose hánytorgattam fel neki, csak egy kevéske gyöngédséget és szexuális odafigyelést vártam volna el de még kielégíteni se volt hajlandó semmiképp, elment bennem és kész). És hogy mekkora selejt vagyok. Meg szar. Pedig azóta rájöttem, hogy tényleg szép és értékes nő volnék (a környezet is megerősít ebben), de és itt jön a lényeg!!!!! a párkapcsolatom végére tényleg totál igénytelenül néztem ki, minden nap sírtam, eltűnt a régi jókedvem és a beszélőkém semmivé lett, egész nap hallgattam, bőgtem, és vártam a következő parancsot. A pohár ott telt be, amikor rányomult az egyik legjobb barátnőmre a szemem láttára és bocsánatot sem kért, sőt mikor felhoztam, otthagyott a francba és 1 hétig nem hívott fel mert +féltékenykedő nyavalyás" vagyok (a bnőm szerint is nyomult, zavarta is, és határozottan lekoptatta hála istennek).


LÉPJLÉPJLÉPJ!!!!! dobd ki, fogyj le és kezdj szép új életet! fiatal és erős nő vagy.

2012. jan. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem csald meg. Keress mást és ha az jobb, akkor lépj le. Ha meg nem komoly, akkor csak pótoljad ott az "elmaradt szeretetet".
2012. jan. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%
Ha feltételekhez köti az összeköltözést, már régen rossz a dolog! Ha 5 év után nem tud határozottan dönteni, akkor nem is szeret igazán. Ne miatta változz meg, ha nem fogad el így és csak kritizál, akkor ott kellene hagynod. Tudom hogy könnyű ezt igy mondani, de hidd el, jobb lesz neked. Ne aggódj amiatt, hogy nem találsz mást, de igenis találsz! Hozzáállás kérdése és szerezd vissza az önbizalmadat. Próbáld meg azt az alakot elérni, ami neked önbizalmat ad és utána nyugodtan ismerkedj, járj társaságba. Ne hagyd, hogy a bunkó barátod elvegye azt a kis önbizalmadat is, amit még meghagyott! Ne rá építsd a jövődet, kezdj új fejezetet, még nagyon fiatal vagy, össze fog jönni! Én 29 évesen találtam meg életem párját, előtte több mint 4 évig voltam egyedül, de érdemes volt várni, mert megtaláltam azt, akivel szeretném leélni az életemet és már 3 éve vagyunk együtt. Soha nem késő! LÉPJ!
2012. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
79%

Azért érzed semminek magad, mert a párod folyamatosan ezt sugallja beléd. Ahelyett, hogy tisztelne, megbecsülne épp az ellenkezőjét teszi.


Én nem alapoznám rá a jövőmet a helyedben.

2012. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy?
2012. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
50%
A párod egy idióta,csak lehúzza az önbizalmad.És ez bunkóság,támogatnia kéne,nem szidni 0-24-ig.
2012. jan. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
4%

Na de hölgyeim...

Saját bevallása szerint is kövér (nem kicsit), lusta, 23 évesen semmit nem tud főzni, gondolom, nagy vagyont sem szedett össze az egyetemi évek során >>> ne ámítsuk már , nem ilyen nőről álmodnak a férfiak. Találna új párt, persze, de ott is lenne valami defekt.

Panaszkodás helyett változtatnia kéne magán, ha jobbat akar, nem reménytelen a dolog, pláne ilyen fiatalon, csak tenni kell érte. Aztán hogy ezzel a pasival képzeli el a folytatást vagy egy másikkal, az egy másik kérdés.

2012. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
67%

Csak azért érzed úgy, hogy nem fogsz utána mást találni, mert a barátod 5 éve ezt próbálja elhitetni veled, hogy kövér és semmirevaló vagy.

Mindenképpen szakíts vele, ez így nem állapot :) És hidd el, meg fogod találni azt az embert, aki igazán szeret és nem tud megbántani :) Kitartás! :)

2012. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!