Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés
Majdnem 3 eve vagyunk egyutt o 35 eves en 24. Nagyon szeretnek mar babat de o mindig azt mondja hogy dolgozunk es majd 3 ev mulva ... De mar 2 eve ugyan ez a szoveg. Nekem meg van idom... De neki mar nincsen sok es szeretem. Nem ertem. Tudom, hogy kell munka de szerintem ha akarunk valamit megtudjuk valositani. Mindig arra fogja higy dolgozni kell. Mellesleg nem is keres rosszul. Fajo szivvel de ha igy megy en be fogom fejezni ezt a kapcsolatot. Nagyon azeretnek anyuka lenni egy olyan emberrel szeretnek csaladot alapitani aki viszont szeret. Biztos vagyok benne hogy szeret de akkor miert nem????:-(:-( mit csinaljak?hagyjam es inkabb keressek egy velem azonos gondolkodassal biro embert??? De mar tenyleg elsirom magam ezen...
2012. jan. 19. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia


Ne keseredj el !!

Az nem segít

Szerintem ezt mond meg neki,h el hagyod ha nem szeretne gyereket

és ha bele megy akkor valójába nem is szeret téged.

2012. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez annyira szomoru. .. De igazad van:-(albiba lakunk...de es??keszulunk kulfoldre neki jo melohelye van nem ertem mi az akadaly. Szerintem varok par honapot ha nem akkor lepek:-(nem szeretnem hogy a leendo gyerekemnek nagyapa koru apja legyen...ha ezt mondom a valasza ez:jaj "andika"hagyjal mar ezzel... Csak ez igy eleg rossz hogy szeretem
2012. jan. 19. 19:33
 3/7 mmT ***** válasza:

én úgy gondolom, h ha egy pasi 35 évesen is kifogásokkal jön a gyerekre, akkor 38 évesen sem lesz sokkal "érettebb/felkészültebb" rá, és a körélményeket sem biztos, h "alkalmasabbnak" fogja találni.

azt kellene érezzétek, h együtt vágytok ugyanarra.


(plusz: ez már csak az én rosszmájú megjegyzésem: talán azért keres egy pasi nála 1O évvel fiatalabb barátnőt, mert halogatni akarja az egyébként időszerű családalapítást. Hidd el vannak olyan srácok, akik ugyanarra vágynak, mint Te!)


a másik oldal: Persze azt is meg kell vizsgálnod, h csak ő tart-e el, és nem Te akarod-e belehajtani egy nagy felelősségbe. mert ha pl. nincs se kereseted, se megtakarításod, akor nem olyan egy egyszerű a gyermekVÁLLALÁS.


sok szerencsét Nektek/Neked!

2012. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Beszéljétek át ezt,és mond meg neki hogy te már szeretnél egy kis babát.Idővel biztos fog változni a véleménye ezzel kapcsolatban.De lehet hogy fél attól hogy legyen egy saját gyermeke.:) Mindenesetre sok szerencsét hozzá,és kívánom hogy teljesüljön az ''álmod''.:)
2012. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tisztában van vele, mekkora változást jelentene ez jelenlegi életetekhez képest. És lehet szeretne biztosabb anyagi hátteret biztosítani.


A kérdésed egy részét nem értettem: "Biztos vagyok benne hogy szeret de akkor miert nem?"

Nem látom az összefüggést....


23F

2012. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyönyörű... Zsarold ki belőle azt a gyereket azzal, hogy megfenyegeted: elhagyod. Biztosan a kívánt eredményt éred el, és nem azt, hogy más nőt keres majd magának, mikor elege lesz a terhesség miatti hangulatingadozásaidból, vagy a fél éve üvöltő csecsemőből. Mert ha nem akarja ő is a gyereket, csak a kényszer miatt egyezik bele, akkor ezeket komoly traumaként éli majd meg.


És te egyedül maradsz egy babával, férj nélkül.


Szóval: amíg ő nem akar gyereket, addig lehet nem is kéne szülnöd neki.

Ha ennyire nem bírod tovább, akkor pedig itt az ideje új pasit keresned, mert még minimum 2 év rámegy mire megtalálod a megfelelő partnert, akivel az életedet akarnád letölteni, és eljut olyan szintre a kapcsolatotok, hogy gyereket csináltok.

2012. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neki van ideje, neked nincs. Egy férfi 60 évesen is csinálhat gyereket, ha még feláll neki, egy nő viszont már 40 évesen is alig.
2012. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!