Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan látjátok?

Figyelt kérdés

Ugyebár tudjuk, hogy a szerelem kémia.

De ha a szerelem kémia, akkor hogyan lehetséges egy olyan lányt elcsábítani, aki szerelmes a barátjába, majd beléd lesz szerelmes?

Én úgy gondolom, hogy párválasztás nem csak a kémia szerepén múlik, ha a két fél között egy mély barátságbol alakul ki a szerelem.


Ti hogyan gondoljátok? Mi a véleményetek róla?

Kort és Nem-et is légyszíves!


2012. jan. 18. 09:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy ha szeretem a páromat, akkor direkt leszek annyira távolságtartó bármilyen más férfival, aki közeledik, hogy egyrészt ne kerüljek félreérthető helyzetbe, másrészt magamat ne hozzam kínos helyzetbe azzal, hogy esetleg elkezdek máshoz vonzódni. Ha direkt, tudatosan sikerül megtartani ezt a két lépés távolság6ot, mert tudom, hogy nekem a párom kell, akkor szóba sem jöhet az, hogy "elcsábulok". Ezt én is egy jó kapcsolatra értem, mert ahol bizonytalanságban van, ott persze sokkal könnyebb "kilengni". :)


Én egy olyan párra vágyom, akinek ha kell is olykor a saját személyes kis szabad tere (ahogy néha nekem is), ezt tudjuk megbeszélni, ne legyen belőle sértődés. Minden problémát megtudjunk beszélni anélkül, hogy azon kéne gondolkodnom "ezt vajon elmerjem-e mondani", stb. Szerintem ha ez a tökéletes bizalom megvan a két fél között és igyekeznek "tűzben tartani" a kapcsolatukat, akkor nagyon baj nem lehet! :)

2012. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
és ha elcsábultál, a párod vissza tud csábítani?
2012. jan. 19. 12:52
 23/27 anonim ***** válasza:

Ha már elcsábultam, de ugyanakkor még szeretem a páromat (egy komoly kapcsolatból nem olyan könnyű kilépni azért), akkor megadnám az esélyét a "visszacsábulásnak" persze. Itt is fontosnak tartom, hogy bármennyire is borzasztó érzés, ha a párunk közli, hogy már nem minden a régi, azért jó ha ezt megtudja két fél beszélni.

A már emlegetett előző kapcsolatomban mi ezt megtudtuk beszélni, de erre hirtelen kétségbeesés lett a válasz és inkább anyagiakkal akart csúnyán kifejezve "megvenni" a párom, ami előtte abszolút nem volt jellemző rá, szóval így csak mégjobban ellökött magától. Örülök én apró figyelmes ajándékoknak, de ha ott van a bizonytalanság, akkor egy fülbevaló, nyaklánc, vagy bármi más kézzelfogható anyagi dolog (és ezt mindennapos szinten kell elképzelni) nem fog segíteni... Ellenben annak a rengeteg ajándéknak az árából simán kijött volna egy wellness hétvége (több is), tudja hogy élek halok az utazásért és azért ha kettesben elbújhatok a párommal valahol a világ elől... Ha azzal lep meg nem sokkal azután hogy bejelentem, hogy már nem vagyok biztos az érzéseimben, szerintem rögtön kenyérre tudott volna kenni. :) Mindegy, sajnos ott ez már olyan mértékű volt, hogy bármit csináltunk úgy elhidegültem abban a pár hónapban, amíg nem figyelt rám, hogy nem esett már jól az utolsó 1-2 hónapban az érintése, éjszaka nem volt kedvem hozzábújni, inkább elfordultam és "imádkoztam", hogy ne kezdeményezzen semmit, hagyjon aludni. Rossz érzés ez is, de egy kapcsolatnak szerintem itt már vége, ettől a ponttól már nem tudtam volna visszafordulni, mégha a múltunkba továbbra is szerelmes voltam, abba az illetőbe aki akkor ott feküdt mellettem, már nem.


Ja és mielőtt azt hinnéd, hogy "apró igények, wellness hétvégével lehet visszacsábítani", NEM... :) Ezt kifejezetten arra értettem, hogy ő megtehette volna ezt, a sok apró és már már szükségtelen vicik-vacak vásárlása helyett, amikor tudta nagyon jól, hogy én a közös programoknak valami új helyen sokkal jobban örülök, mint egy tárgynak! :)

2012. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Tehát ha odafigyelt volna rád, és az ő részéröl is megtudtatok volna mindent beszélni, akkor visszacsábultál volna?
2012. jan. 19. 19:01
 25/27 anonim ***** válasza:

Így utólag már úgy látom, hogy abban a pár hónapban, amíg nem foglalkozott velem, valószínűleg neki is némi elbizonytalanodós téma állhatott a háttérben, nem tudom. Ő nem beszélte meg velem soha, hogy miért, pedig volt olyan hogy szó szerint könyörögtem neki, hogy legalább egy nap egyszer emelje fel két percre a telefont, hogy élek e még, ne mindig nekem kelljen megtenni.

Miután magához tért és én voltam már bizonytalan, akkor úgyérzem, hogy elég lett volna egy kis kedveskedés, akár annyi, hogy (nekünk van 150 km-re innen egy lakásun6k) "figyu ugorjunk el egy hétvégére, hogy kettesben legyünk kicsit és helyrerázzuk a dolgokat" vagy bármi, abszolút lehetségesnek tartom, hogy akkor még menthető lett volna a dolog, de abban a helyzetben énsem ismertem fel mindent sajnos, ez is közrejátszott természetesen.


Örökre szép emlékként fog bennem élni az a két év, rengeteget tanultam ebből a kapcsolatból, az érzésekről, a kommunikáció fontosságáról, nagyon nagyon sok mindenről. Már túl vagyok rajta, tehát tudom, hogy soha nem mennék vissza hozzá. A jelenlegi párommal a kapcsolatunk még csak alakulgat, igyekszem felhasználni a tapasztaltakat, no meg azokat amikre most itt fényt derítettünk. :)

2012. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Remélem a mostani kapcsolatod tartós, és boldog lesz!:)
2012. jan. 19. 21:39
 27/27 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :)
2012. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!