Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan látjátok?

Figyelt kérdés

Ugyebár tudjuk, hogy a szerelem kémia.

De ha a szerelem kémia, akkor hogyan lehetséges egy olyan lányt elcsábítani, aki szerelmes a barátjába, majd beléd lesz szerelmes?

Én úgy gondolom, hogy párválasztás nem csak a kémia szerepén múlik, ha a két fél között egy mély barátságbol alakul ki a szerelem.


Ti hogyan gondoljátok? Mi a véleményetek róla?

Kort és Nem-et is légyszíves!


2012. jan. 18. 09:30
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Vagy az is benne van a pakliban, hogy hiába érezte úgy egy másfél éves kapcsolatban magát hogy nagyon szereti, de ezekszerint mégsem?
2012. jan. 18. 09:33
 2/27 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad van,el lehet csábtani szinte bárkit ha igazán akarod

20F

2012. jan. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

A vonzalom kémia. a szerelem sokkal több.

Kémiai anyagokat, feromonokat, (jó drágán) lehet a netről rendelni.

2012. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

A netről rendelt kémiai anyagok, hogy elcsábíts egy nőt a szerelmétől, úgy gondolom butaság és nem feltétlen éri meg.

Mert ha már összevannak csiszolódva, és jelen van már köztük a szerelem,szeretet,bizalom,barátság,tisztelet, akkor nem hinném hogy érne valamit ez a kis netről rendelt csalás.

Persze, ez csak az én véleményem.

2012. jan. 18. 09:44
 5/27 A kérdező kommentje:

A feromon, ugye az ember személyenként más sajátos "illata".

És a feromon szexuális téren vonzza a másik felet, nem lelkileg.

2012. jan. 18. 09:46
 6/27 anonim ***** válasza:
A kémia csak megmagyarázás. Ismersz olyan embereket akik mindent megmagyaráznak? Na ez olyan. A nagy okosoknak semmi se elég. Még a nagy bumra is van magyarázat pedig senki se volt még akkor. A nagy okosok mindent tudnak. Hozzá teszem nem is csórók. Engem nem az érdekel, hogy kémia, mert nem a kémia szerelmese vagyok.
2012. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Utolsó, szinte egyet értek veled.

Tulajdonképpen én nem értem mért kell mindenre a magyarázatot keresni.

Hozzátenném hogy az ember is tévedhet, így a tudósok is.

De ha nem is, nem tudnak a földön minden embert megvizsgálni, az egy dolog ha egy átlag szerint folytatják a kutatást.

Kivételek mindig erősítik a szabályt!:)

2012. jan. 18. 09:54
 8/27 anonim ***** válasza:

Szerintem sem feltétlenül ezt nevezzük kémiának, sokkal inkább a testi vonzalmat, viszont... a múltkor hallottam egy egészen jó kifejezést, ami szerintem igaz, kár hogy nem emlékszem tökéletesen rá. Valami olyasmi volt a lényege (szintén okosok által megfogalmazva), hogy a szerelem csupán egy hangulat, míg a szeretet egy életforma, vagy is ennél sokkal több.

Tehát, ha éreztél már szerelmet valaki iránt, akkor biztosan tudod, hogy a szerelem nem örök... Jön, aztán eltelik pár hónap és elszáll, a helyén meg ott marad a szeretet. Néha lehet felgyullad újra, de aztán megint elszáll... Egy nő, aki látszólag szereti a párját és jól megvannak is csábítható, hiszen ha jön valaki, akibe újra szerelmes tud lenni, akkor persze hogy vonzóbb lesz az a férfi számára, mint a párja, akit már csak szeret.


Persze szerintem ez tök egyénfüggő, mert szeretni is lehet úgy, hogy annak a nőnek az életbe ne jusson eszébe, hogy más kéne neki, akárki is torpedózza, de elég egy kis bizonytalanság, vagy hullámvölgy a kapcsolatába és már is elbizonytalanodik... Ezért nem tetszik a mai mentalitás és az, hogy nincs senkiben egy csepp kitartás sem. Amint jön egy jobb, egy szebb, rögtön cserélem is a régit, mert meguntam... ez pedig nem csak párkapcsolatokra igaz, hanem minden másra is. Szerintem ha valakit teljes szívéből szeret az ember, akkor harcol érte.

Engem is úgy csábítottak el a két éves kapcsolatomból... nem lett belőle tartós kapcsolat, de rá kellett jönnöm, hogy nekem nem is maga a másik srác személye kellett, hanem a felismerés és akaraterő, hogy kilépjek a régi kapcsolatomból, ehhez pedig kapóra jött, hogy teljesen összezavarodtak az érzelmi szálak bennem. Hiába áltattam magamat azzal, hogy szeretem a páromat, boldogtalan voltam mellette.

2012. jan. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Utolsó. Régóta vitatják hogy a szerelem elmúlik. Új kutatás szerint nem feltétlen kell elmúlni a szerelemnek több évtized házasság után is. STB.

Na most akkor melyik igaz?

Talán mind2, mert mindegyikre van példa.


Ha azt a részét nézzük hogy elmúlik, de ott marad helyette a szeretet, a bizalom, a tisztelet, kötődés. Akkor nemhinném hogy az ember hagyná magát elcsábítani. Hisz ha ezek a dolgok megmaradtak a szerelem után, akkor a szerelmet is életünk végéig fellehet lángoltatni időként.

Továbbá ott marad a szeretet. Véleményem szerint ez más fajta szeretet. Hiszen szeretem a barátaim, anyukám, apukám, testvérem, a családomat. Amit a párom után érzek az szerintem teljesen más szeretet, sokkal mélyebb.

Nem tudom te hogy látod.

2012. jan. 18. 10:24
 10/27 A kérdező kommentje:
Tudod én azt is észrevettem már. Hogyha egy pár szakít mert már nem szerelmesek, de ott maradt a szeretet, kötődés, stb. amiket leírtam, akkor utána jönnek rá hogy mégsem kellett volna, hiszen ő az aki kell neki, és tudna beleszeretni újra és újra.
2012. jan. 18. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!