Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

Elég komoly dilemmába kerültem. Jóban vagyok egy csajjal az egyetemről, akinek van pasija, és már 2 éve ismerem, de igazán jóban csak pár hónapja vagyunk. Többször találkoztunk már, és mindig nagyon jól éreztük magunkat... és, ahogy kiderült mennyi közös van bennünk, én úgy éreztem egyre jobban, hogy ,,beleszerettem."

(Vannak arra utaló jelek, hogy talán én sem vagyok közömbös neki... egy-két elejtett félmondat, keresi társaságom.)

Szóval... szerintetek elmondjam neki, hogy mit érzek, vagy ne? Ha elmondom, beindítok egy folyamatot, amit már nem lehet leállítani... viszont van pasija, és ez engem ,,visszatart"... igaz, érdekes módon minden ismerősöm, barátom azt mondja, hogy ne foglalkozzak ezzel, de én ezt így zsigerből nem tudom megtenni.

Normális válaszokat kérek...tanács, tapasztalat hasonló helyzetből fakadóan, stb.

Előre is köszönöm!


2012. jan. 15. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:

"Szóval... szerintetek elmondjam neki, hogy mit érzek, vagy ne?"


Az, hogy a férfi "elmondja a nőnek, mit érez", sohase működött, mármint Hollywoodon kívül.


"Ha elmondom, beindítok egy folyamatot, amit már nem lehet leállítani"


Igen, azt, hogy a nő vonzódása hozzád megszűnik, és ha ezt megelőzte valódi barátság, akkor esetleg barátok maradtok, más esetben a barátság is felbomlik.


"viszont van pasija, és ez engem ,,visszatart""


Hibás gondolkodásmód. Te tényleg azt hiszed, hogy egyes férfiaknak "joguk van" egy nőhöz, míg neked nincs?

2012. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Talán én? ***** válasza:

Pasia van.. házi nyúlra nem lövünk

soha de soha ne valj neki érzelmet... inkább mutasd ki

És ha látod a szimpatizánsát neki is akkor... szakít a pasassal majd ö és akkor jön a te időd

2012. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első: persze hogy nem... csak valahogy úgy érzem, helytelen dolgot tennék... :S


Második: jah, hát én se ,,erkélyjelenetre" gondoltam :D

2012. jan. 15. 22:40
 4/9 anonim ***** válasza:

én is voltam hasonló helyzetben, mármint h volt barátom és mellette egy fiúval nagyon jóba lettem

én tudtam h tetszem a fiúnak (szerintem ez a lány is sejti, hogy bejön neked) de nem akartam tőle semmit, a pasimat szerettem

bár volt, hogy együtt mentünk ezzel a fiúval bulizni és talán kicsit többet megengedtem neki, mint amit a fiú-lány barátság elvisel (nem, nem volt szex sőt csók sem) de tényleg nem szerettem jobban, mint egy havert

én nem hiszem de lehet, hogy a lány akar tőled valamit

mióta van együtt a pasijával?

20/l

2012. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3 éve... egyszer szakítottak, ennyit tudok. Nem szokott róla beszélni.
2012. jan. 15. 22:59
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és uccsó: ha szerinted tudja, hogy bejön nekem, akkor miért nem mondja meg, hogy ne is reménykedjek? (Szerintem a megbántásos szöveget hagyhatjuk, abszolút szókimondó egyén :D)
2012. jan. 15. 23:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Annyira jóban vagy vele,plusz még tetszik/szereted is,hogy már a két elejtett félmondatot is annak tudod be,hogy nem vagy számára közömbös.

Na ezt nem szabad.Ha továbbra is jóban maradtok,akkor már mindenfélébe beleképzelet,hogy jeleket ad.Noha nem.

Amíg nem szakít a pasijával,addig ne is álmodj semmiről...

Hanyagold...

2012. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. nem biztos h azzal is tisztában van, hogy te "beleszerettél" szóval lehet h csak azt tudja h: "oké ennek a srácnak tetszem.. és? még sok másnak is, attól nem biztos h járni is akar velem"


2. nem tartja fontosnak ezt közölni, mert tudod h van pasija és gondolja h ezt tiszteletben tartod


lehet h az van h azt gondolja h te is csak havernak tartod, attól függetlenül h tudhatja h tetszik neked

na ez jó magyaros lettxd

2012. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezekben a véleményekben határozottan van valami... igazából ami nagyon rossz, az ennek lelki ,,tehernek" a cipelése...:(
2012. jan. 15. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!