Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell a közösségi oldalak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a közösségi oldalakra felrani olyan képeket, ahol egymással smárolnak a párok?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy olyat egyik ismerősömnél,ahol már a nyelvük is látszik ahogy összeér, eléggé felfordult a gyomrom. Nem értem miért kell ezt megosztani, főleg profilképként?! Nem lenne elég egy sima kép amin ketten látszanak, esetleg egymáshoz bújnak, átölelik egymást? Szerintem abból is látszik hogy együtt vannak, nem kell ahhoz 9-10 smárolós képet kirakni. Szerintetek?
2012. jan. 13. 23:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kérdezővel. Vannak olyan esetek, amikor nem lehet kikerülni, pl. ha a profilkép is ilyen, és úgy kell valakivel beszélgetned, vagy egy csoportban vagytok. Ez mindenkinek szerintem a magánügye, a "édeskicsibogaram" meg napi "örökké<3" kiírások ugyanilyen idegesítőek.
2012. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!