Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell a közösségi oldalak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a közösségi oldalakra felrani olyan képeket, ahol egymással smárolnak a párok?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy olyat egyik ismerősömnél,ahol már a nyelvük is látszik ahogy összeér, eléggé felfordult a gyomrom. Nem értem miért kell ezt megosztani, főleg profilképként?! Nem lenne elég egy sima kép amin ketten látszanak, esetleg egymáshoz bújnak, átölelik egymást? Szerintem abból is látszik hogy együtt vannak, nem kell ahhoz 9-10 smárolós képet kirakni. Szerintetek?
2012. jan. 13. 23:50
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Erre gondolom most az lesz a válasz hogy már kihűlt a kapcsolatunk és nem érzem azt amit ők...ez nyilván nem igaz mert akkor új pár után néznék, a kapcsolatunk elején se osztottam volna meg ilyen képeket.

Engem az még nem is zavar annyira ha utcán csókolóznak, mert ha akarok nem nézek rájuk vagy elfordulok, de azt gyomorforgatónak tartom, hogy felmegyek a facebookra és látom hogy egymás alatt minden féle szögből a smárolós képeik látszanak. Én nem csak erről az ismerősömről van szó, már több ilyen esettel találkoztam.

2012. jan. 14. 00:41
 12/21 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerű a válasz: nem kell nézni. Valaki így, valaki úgy éli meg. A másik része a dolognak az, hogy kirakatkapcsolat. Ezzel megerősíteni az egyébként instabil kapcsolat látszatát. A külvilág felé mutatni, hogy milyen jó nekik közben csak visszaigazolást akarnak a külvilágtól.
2012. jan. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

szerintem még nem nőtt fel a társadalom az ilyen közösségis dolog célszerű használatához.fel kéne fogni hogy nem csak a haverok meg egyéb spanok nézegetik ezeket.egy komoly dolgozó ember ha csak 1 olyan képet feltöltene amin épp iszogat a barátaival rögtön "előkelő" helyre kerülne a főnöke szemében az alapján kiket lehetne majd leépíteni...

ha megy valaki állásinterjúra előzőleg lecsekkolják fb-n és ha ő mindenféle dilis hülyeséget ír ott magáról hát az csak a célközönségnek tetszik ,a csekkoló fontos manusoknak nem.

az ilyen 19-20éveseknek még nincs vesztenivalójuk.ha mondjuk rondán szakítanak akkor aki lementi a képet évekig tudja őket piszkálni ezzel utólag.az ilyen csitri szakítók nemhogy a képeket de egymást is törlik az ismerősük közül.

2012. jan. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Akinek nem tetszik az nem nézi. ;) Ez ilyen egyszerű.
2012. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem ilyen egyszerű:) Ugyanis ha felmegyek a facebookra rögtön azt látom hogy xy új képet töltött fel amin egymás szájában kotorásznak. Esélyem sincs arra hogy csak akkor lássam ha megnézem a képeit, mert amikor feltöltötte rögtön közzétette azt.
2012. jan. 14. 13:10
 16/21 anonim ***** válasza:
Ott van a kép mellet (fent jobb oldalon) egy kis nyíl ha arra kattintasz kijön h. bejegyzés törlése az kiadja hogy az illető összes ilyen postját akarod e törölni..;)
2012. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ennyire nem értek hozzá, mivel nem vagyok facebookfüggő és nem is szeretnék azzá válni. Azt tudom, egyesével hogyan lehet kitörölni posztokat, de kitörlés közben végig látom, amitől felfordul a gyomrom:)
2012. jan. 14. 23:23
 18/21 anonim ***** válasza:
És ettől miért kell émelyegni? Fáj neked, hogy más boldog vagy mi?:S Vagy ne facebookozz. Ha meg nem vagy "facebook-függő", akkor nyilván azt a heti 1 alkalmat kibírod, amíg felmész elfogadni egy egy ismerősöd felkérését..
2012. jan. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A nem vagyok facebook függő alatt azt értettem, hogy naponta egyszer megyek fel, amíg válaszolok levelekre. A kérdés amúgy se konkrétan a facebookra vonatkozott, kár is volt megemlítenem, hanem arra, hogy az emberek miért raknak ki magukról TÖBB olyan képet ahol minden féle szögből nyalják-falják egymást. A gyomorfelfordulást és a kérdés kiírását az a kép váltotta ki belőlem, ahol kidugják egymás szájából a nyelvüket 2-3 cmre és így smárolnak a képen. Nekem nem fáj mások boldogsága, mint ahogy írtam ezek a képek fájnak, és sokkal diszkrétebben is meg lehetne osztani másokkal a boldogságukat!
2012. jan. 15. 00:58
 20/21 anonim ***** válasza:
Lehetne de ők így szeretnék. Ezellen nem tehetsz semmit. Maximum azt,hogy nem nézed.
2012. jan. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!