Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell a közösségi oldalak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a közösségi oldalakra felrani olyan képeket, ahol egymással smárolnak a párok?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy olyat egyik ismerősömnél,ahol már a nyelvük is látszik ahogy összeér, eléggé felfordult a gyomrom. Nem értem miért kell ezt megosztani, főleg profilképként?! Nem lenne elég egy sima kép amin ketten látszanak, esetleg egymáshoz bújnak, átölelik egymást? Szerintem abból is látszik hogy együtt vannak, nem kell ahhoz 9-10 smárolós képet kirakni. Szerintetek?
2012. jan. 13. 23:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Miért nem az ismerősöd kérdezed meg erről, akinél a képet láttad?
2012. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
magamutogatás.
2012. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
féltékeny vagy mi?:D
2012. jan. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én felraknám az üzenőfalukra azt, hogy mit szart.. ettem ma.
2012. jan. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
szerintem ki hogy érzi.
2012. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mert manapság az a divat hogy mindent ki kell postolni, legyen az egy laza sz*rásról v. akár hogy hogyan élik egyesek az életüket.
2012. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem vagyok féltékeny, még óvodába és talán általános iskola 1-2 osztályába jártam a fiúval (egy osztályba), aztán megbukott kétszer és így a húgom osztálytársa lett, de már 19-20 éves.
2012. jan. 14. 00:00
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Engem is zavar, sose tennék ki egy ilyen képet, ez csak ránk tartozik. Azt is utálom, ha tőlem fél centire nyalják egymást ismerősök/idegenek.
2012. jan. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

Akkor fogalmazzunk úgy: A pasi után nyomozol, nézegeted a képeit majd idejössz, hogy fúj ez milyen undorító!! Ha lenne barátod, megértenéd, hogy ilyenkor közölnöd kell-belső késztetés miatt- a világgal, hogy mennyire boldog vagy.

Ez ugyan olyan, mint mikor menyasszonyok ecsetelik a leánykérés minden egyes momentumát 60* egymás után visszafelé is. Vagy mint a babát váró nők, vagy aki már megszült. Igazából oké elkönyveled, hogy gratulálok és tök jó de mikor már sokadszor hallod és még mindig ez a téma legszívesebben lecsapnád.

Szerintem neked az a problémád, hogy nincsen párod.

2012. jan. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ebben is tévedsz:)Ez egy bonyolult történet, de röviden leírom. A barátommal több mint 2 éve voltunk együtt mikor úgy tűnt, hogy értelmetlen folytatni a kapcsolatot (egyetem miatt). Végül mindkettőnket felvettek ugyan arra az egyetemre, már a beiratkozáson mindenféle korábbi egyeztetés nélkül egy sétálóutcán egymásba botlottunk. Ezután újra összejöttünk és még mindig együtt vagyunk. Szóval tudom azt, hogy milyen ha valaki boldog, és elmondaná az egész világnak, de ne ilyen módon, hogy több féle oldalról képeket készítenek a smárolásukról. Mint ahogy már írtam lehet ezt sokkal diszkrétebben, amire azt mondja az ember, hogy aranyosak együtt pl. egymáshoz bújnak egy képen vagy hasonlók, de mért kell azt feltenni ahogy összeér a nyelvük??
2012. jan. 14. 00:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!