Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azokhoz szólna a kérdésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szólna a kérdésem akik nem hisznek a férfi-női barátságban:azt hogyan neveznék amikor a férfi és nő jol megvannak egymással?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 09:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
alakuló szerelem vagy szexkapcsolat...szerintem nincs férfi női barátság mert az egyik akarva akaratlanul többet akar hiszen mindent megosztanak egymással és előbb utóbb beindul a kémia és az egyik többet akar a legtöbb esetben..
2011. dec. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor azt hogy neveznéd pl:amikor egy lánynak van sok fiu barátja és tök jol elvannak(nem ribi a csaj)
2011. dec. 12. 09:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem..ha nekem van egy pár fiú haverom, és egyik iránt se érzek semmi olyat, akkor mindegyikük belém van zúgva vagy mi? Hülyeség ez szerintem.
2011. dec. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Valószínűleg az azért alakult ki, mert sok fiú hajtott rá, de ő bebarátzónázta őket... Magyarul a fiú részéről az nem barátságnak indult. Vagy ha igen, akkor bizony búza.
2011. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
értem de ezekszerint akkor az össze lány ismerősöm aki van azokhoz én ugy indultam neki mint barátnő jelölt?remélem érthetően irtam le
2011. dec. 12. 09:42
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
"jól megvannak egymással" - haverok, ismerősöm. Nekem is van sok fiú csoporttársam, akikkel elbeszélgetek, elhülyülök, de egyikükkel sem lelkizek, osztom meg a titkaimat. Ha ez fellépne, beszélhetnénk barátságról, de ahogy többen is írták, ilyenkor egy idő után valamelyik/mindkét félnél beindul a szerelem, mert a férfi és a nő nem arra vannak 'beállítva', hogy barátkozzanak egymással. Ha egy férfi és egy nő kölcsönös megértésre, szimpátiára, bizalomra lelnek egymásban, "szinte" kötelező, hogy valaki már mást is érezzen.
2011. dec. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát nem tudom,láttam már jó példát arra amit leirtál bár kétségtelen sok igazság van abban amit lirtál
2011. dec. 12. 09:49
 8/12 László22 ***** válasza:

Minden nő értse meg nincs nő és férfi között barátság, munkakapcsolat lehet, érdek ismeretség, vagy csak egyszerűen ismeretség, de barátság nincs, mert nincs és kész különösebb oka nincs neki vagy ha van akkor az előttem szóló jól mondta, ,,mert nem erre vannak beállítva" és ezért nincs. Ezért sem szeretem ha egy csaj úgy mondja egy pasira hogy haver, mert olyan nincsen se egy pasi között haver csaj, mindenki akar valamit a másiktól, ha nem a csaj akkor a pasi. Ezt jól jegyezzétek meg :D


23F

2011. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet jóban lenni, ezt nem vitatom. Szóval ha jól elvannak, akkor azt úgy nevezném: "jóban vannak"

De a barátság teljesen más kapcsolat. Mélyebb, bizalmi viszony.


A vonzalom valamelyik fél részéről előbb-utóbb kialakul. És akkor lőttek az egésznek.

2011. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
akkor ugy mondom én tényleg ugy vagyok egy lánnyal h mindent megbeszélünk és tényleg volt olyan h többet kezdtem érezni iránta de ez már elmult ezért gondolom h mi már barátok vagyunk,
2011. dec. 12. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!