Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hisztek a férfi-nő barátságban?

Hisztek a férfi-nő barátságban?

Figyelt kérdés
Én mindig amellett érveltem, hogy igenis létezik, de most kicsit össze vagyok zavarodva... Van párom, de nagyon jókat tudok beszélgetni egy harmadik személlyel, és nem tudom hogy ő többet gondol-e vagy sem... Szerintetek hol a határ? Honnan lehet felismerni, hogy valaki már többet érez barátságnál?
2010. júl. 2. 11:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nincs férfi és nő között barátság. Én is azt hittem, hogy igenis van, de egy idő után mindig bevallják a fiú barátaim, hogy valójában mit éreznek irántam. Szóval nincsen szerintem, az egyik fél mindig többet érez, ez biztos.
2010. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Akkor lehet esetleg ha már volt valami kapcsolat köztük és utána barátok maradnak.


Gondolom a harmadik személynek akivel jól elvagy nincsen párja. Nézz mélyen a szemébe és látni fogod mit akar. Te is akarod?

2010. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ez nem hit kérdése... Van akinél összejön, van akiknél nem, teljesen esetleges dolog ez.

Nekem több mint 6 éve egy fiú a legjobb barátom, volt közben neki is párja, nekem is, volt hogy egy ágyban aludtunk, és sosem akart semmelyikünk sem semmit egymástól. Egyszerűen lelki társak vagyunk.

Persze ez csak egy kivétel, mert több fiú van, akit én barátomnak tartok, de a legtöbbjük, ha szabad vagyok és ő is az, érezteti, hogy ő többet is akarna.

Szóval létezni létezik, csak nagyon ritka.

2010. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Igen hiszek férfi-nő barátságban, igen jó szexelések szoktak kikerekedni belőlük :D
2010. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik.
2010. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

férnő és nő barátság létezik, csak legfeljebb nem tudnak róla:D

haverság minden további nélkül

2010. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"volt neki is közben párja ..."


A "párja" hogy bírta a 4 - 6 éves kapcsolatotokat? Ha én odaállnék az élettársam elé , hogy megyek a már hatodik éves barátnőmhöz /aki a lelkitársam !/ , illetve lehet hogy nála is alszok , hát úgy dobná utánam az összes konyhait darabonként , hogy ezerszer meggondolnám hogy megmagyarázzam neki azt , hogy "amúgy semmi közöm hozzá " ... :)))


te hülyének nézed a "párját" , vagy uszkve egyszerűen csak a barátod hazudik neked vagy a párjának - vagy mindkettőtöknek .. Annak dumáld be ezt a cuccot , akinek hét anyja van. Már ne haragudj nő/nő

férfi/férfi valóban a nemiséget kizárva választ vagy akad barátra. Ha viszont férfi/nő bárminemű kapcsolatba kerül - ha akarják ha nem - a nemiség igenis ha másképp nem , de egy idő múlva előtérbe kerül / pláne ha nagy az egyetértés , ráadásul lelkileg! /

Vagy te , vagy a barátod simán kanyhaló ebben a kérdésben . Ha te nem érzel iránta semmit -az is furcsa ... Ezeken a dolgokon akaratlagosan nem lehet változtatni , a génjeinkben van atavisztikusan . Képzeld el , az oroszlán lány és a oroszlán fiú csak barátok . :))


Ha melletem egy ágyba feküdne velem a lelki barátnőm , tuti hogy kb. 5 perc se telne el,már úgy állna a farkam hogy belefájdulna - és a nagy büdös francot foglalkoznék a lelkemmel :))

2010. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Igen, leszbikusként a barátaim nagy része pasi.
2010. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

helló

a barátság az önzetlen szeretetről szól, tehát szerintem lehetséges, hiába fiú-lány....ugyanis ha az egyik már birtokolni akarja a másikat(szexuális vágy) akkor az már önzés, tehát nem szeretet, azaz nem lehet barátság, csak sima fiú-lány ismerőség/haverság...

ebből ki tudod következtetni a határt...ha már féltékenykedés van, ragaszkodás és a többi, akkor az nem lehet szeretet...:)

én például nagyon sok lánnyal jóba vagyok, ráadásul olyanokkal, akik külsőre is tetszenek, mégsem jön elő belőlem, hogy bármelyikre is rámozduljak...és ezt ők is érzékelik, ezért tartanak engem "barátjuknak" bizalmasuknak. Szóval a szexuális vágy az ami tönkreteszi úgymond a fiú-lány barátságot...Ez belátás kérdése semmi több...hiszen ha valaki csak egy ilyen miatt van a másik nemű társaságában, az már magában hazugság...én nem tudok hazudni...nem visz rá a lélek.

Egyébként a jellem sokat számít. :)

Remélem valamelyest tudtam segíteni.


üdv

25/F

2010. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

öcsém ! ha te tudod írányítani, ki - be kapcsolgatni a szexuális vágyadat olyannal szemben aki tetszik neked és jól meg is érted magad vele és viszont , akkor te a pegazus galaxisról való lehetsz , és mint ET hallatlan előnybe vagy hozzánk mérve gyarló emberektől , akiket mindig mindenféle vágy hajt hosszú évezredeken keresztül . Bocsi, de mi férfiak olyan vegetatív idegrendszerrel rendelkezünk , hogyha nekünk megfelelő "bizalmast" , "lelkitársat" találunk a másik nemből aki még ráadásul tetszik is nekünk , akkor semmiképp nem tudjuk kikapcsolni a természetes ösztöneinket mivel az tőlünk függetlenül is működésbe lép. Mit gondolsz , minek van a férfiaknak annyi spermája , hogy egy pár adaggal szinte az egész földet benépesíthetnénk ? Miért adta ezt így a "természet" ? Csak nem férfi nő barátkozására ? Ha te ezen simán át tudsz libbeni , akkor ott valami gond van.


Félre ne értsd ! Mindezzel nem azt akarom mondani hogy azonnal minden nőt gerincre kell fektetni mert a vágy elkap , de ha olyant találok akiről te írsz ,hogy tetszik ,helyes és megértjük egymást már hosszabb ideig , okvetlenül szeretnék vele együttélni , és minimum hogy szerelmes leszek belé ... hoppá ! Tényleg !!! Akkor áruld már el nekem , hogy mi különbség van a feleséged , és a neked szintén tetsző , egymást jól megértő , lelkitárs barátnőd között ?

2010. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!