Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hisztek a férfi és nő közötti...

Hisztek a férfi és nő közötti barátságban?

Figyelt kérdés
Mivel támasztjátok alá a véleményeteket?
2009. aug. 17. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen. 8-9 éve van egy barátom és soha semmi nem volt közöttünk. Eszembe sem jutna. Én 24/l vagyok ő 30/f.
2009. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Nekem sok fiú barátom van, és soha fel sem merült, hogy bármi is lenne közöttünk. Illetve a legtöbb volt pasimmal is jóban vagyok, van olyan, akivel igazi barátok vagyunk.
2009. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
igen, nekem is sok fiú barátom van.
2009. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
igen...mivel fiús lány vagyok, jobban megértetem magam a fiúkkal és jobban is érzem magam közöttük...mindig is fiúbarátaim voltak...igaz, hogy az egyik 10 éves barátságból lett a jelenlegi vőlegényem, de a kivétel erősíti a szabályt... a többi fiú barátommal soha semmi nem volt közöttünk és tudtommal ők sem akartak semmit...sőt, a nőügyeiket velem beszélték meg, én meg velük a pasiügyeimet (20/L)
2009. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Sok lány barátom van, akikkel szoktam lenni...mégis milyen lenne az, ha mindegyik iránt többet éreznék mint barátságot?
2009. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy férfi haverom, de sokan kétségbe vonják, hogy köztünk nincs több barátságnál. Ezért "dobtam fel" a kérdésemet, sokan mások akiket nem ismerek, hogyan vélekednek.... A haveromnak van barátnője, nekem barátom, ez utóbbiak párkapcsolatként értendőek :-))) Szerintem is jobb egy férfi haver a barátnőimnél.... Köszi a válaszokat :-))
2009. aug. 17. 14:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
MIért lett mindenki lepontozva? Ilyen nehéz elfogadni valakinek mások véleményét? Mert akkor vissza lehet menni az oviba, ez pont az a színvonal.
2009. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!