Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom mit érez?

Figyelt kérdés
Van egy pasi egy éve ismerjük egymást, neki is komoly kapcsija van, meg nekem is, néha voltak köztünk apróbb érintések, meg ilyenek, néha meg neki áll előttem pl a szomszédban dolgozó lányt dicsérgetni, hogy micsoda bomba nő.A társaságát keresem néha tök kedves örül, de volt amikor lerázott, de elég bunkón..elég érdekes reakciói vannak, de megkérdezni nem merem...
2012. jan. 10. 21:48
 1/7 Kecsusszi válasza:
Ha feláll a farka amikor rádnéz akkor bejösz neki de ha köp eggyet és elfordul akkor sajnálom ://
2012. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
talán fingottál?
2012. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na a farkát pont nem látom nadrágban és igyekeztem nem is bepukizni az irodájába.:)
2012. jan. 10. 21:56
 4/7 zseni001 ***** válasza:
Neked nincs komoly kapcsolatod, ha ezt kérdezed, csak, hogy tudatosuljon. Nehogy megkérdezd.
2012. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor nem komoly, hanem régi kapcsolatom van..
2012. jan. 10. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha mind a kettőtöknek komoly kapcsolata van akkor meg mégis mit akarsz? A saját pároddal foglalkozz, ha meg már nem szereted akkor legyen vége.

A másik srácnak is, ha elvileg komoly kapcsolata van akkor meg hagyd őt békén, amíg szakítani nem szakítanak.


Egyébként meg vannak ilyen srácok, akik alapjáraton rendesek a lányokkal, poénkodnak előttük, holott komoly kapcsolatuk van, de ha érzik hogy a lány esetleg közeledne felé vagy egyéb, akkor bunkó beszólásokkal lekoptatják a lányt.. Már ha tényleg szerelmes a párjába.

2012. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem egyszer azt mondta már nem boldog..
2012. jan. 10. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!